Detská elektrická kolobežka Segway Ninebot eKickscooter ZING E10

Ninebot eKickscooter ZING E10Segway predstavuje úplne novú radu elektrokolobežiek ZING, ktoré sú určené pre deti. Elektrokolobežky ZING sú vyrobené zo špičkových materiálov s tradičnou kvalitou prestížnej značky Segway.Vzhľadom k tomu, že bezpečnosť je pri elektrokolobežkách z tohto radu postavená na prvé miesto, sú všetky modely ZING vybavené troma nezávislými brzdami. Nášľapy a rukoväte sú… Čítať viac

258.90 € 1-5 skladom

Ninebot eKickscooter ZING E10


Segway predstavuje úplne novú radu elektrokolobežiek ZING, ktoré sú určené pre deti. Elektrokolobežky ZING sú vyrobené zo špičkových materiálov s tradičnou kvalitou prestížnej značky Segway.


Vzhľadom k tomu, že bezpečnosť je pri elektrokolobežkách z tohto radu postavená na prvé miesto, sú všetky modely ZING vybavené troma nezávislými brzdami. Nášľapy a rukoväte sú vyrobené zo špeciálneho protišmykového materiálu. Pre zvýšenie bezpečnosti sú všetky elektrokolobežky ZING vybavené kvalitnými 3M odrazovými bezpečnostnými prvkami a sú navrhnuté so zníženým ťažiskom, čo uľahčuje manévrovanie a zvyšuje pocit istoty.


Vôbec po prvý raz sú použité automatické režimy, ktoré uľahčujú používanie elektrokolobežky aj tým najmenším jazdcom. Automatický mód umožňuje rozbehnutie iba odrazením a následne udržuje rýchlosť. Bezpečný mód umožňuje pomalý rozbeh z nulovej rýchlosti pomocou plynovej páčky a Turbo mód potom odomyká všetky možnosti elektrokolobežky.


Elektrokolobežky ZING E10 sú určené pre deti vo veku 8 -14 rokov. Atraktívny dizajn doplnený ambientným podsvietením počiarkuje funkčné prvky, ktoré ocení každý teeneager. Pevný rám z leteckého hliníku znižuje celkovú váhu iba na 8,4 kg.  Samozrejmosťou je vstavaný BMS (rýchla správa batérie), ktorý zaisťuje optimálnu výdrž batérií, bezpečnosť a umožňuje rekuperáciu energie späť do batérie pri brzdení a jazde z kopca.


Ninebot eKickScooter ZING  E10 sa dá jedným stlačením ľahko zložiť a prevážať v MHD alebo v kufri auta. Pneumatiky sú bezúdržbové, vyrobené zo syntetického kaučuku a odolné voči defektom. Predný tlmič zabezbečuje pohodlie aj na nerovných cestách a povrchoch.


Parametre:


Doporučený vek: 8 - 14 rokov

Doporučená výška: 130 - 160 cm

Max. nosnosť: 50 kg

Rozmery:           rozložená 915 x 400 x 950 mm

          zložená 980 x 400 x 320 mm

Čistá váha: cca 8,4 kg

Max. rýchlosť: 16 km/h

Max. dojazd: 10 km

Max. stúpanie: 7 %

Vodeodolnosť: IPX4

Batéria:           55,08 Wh (2550mAh)

Indikátor batérie: RGB LED svetlo

Čas nabíjania: cca 4 hodiny

Brzdy: 3 ks, regeneratívna, ručná, nášlapná

Tlmič: áno, pružinový

Pneumatiky: plné, materiál - syntetická guma (bezúdržbová)

Veľkosť kolies: predné 17,8 cm

          zadné 15,2 cm

Ovládanie cez aplikáciu: nie

App monitor: nie

Bluetooth: nie

Výkon motora: 200 W

Skladací mechanizmus: nohou ovládaná páčka, kompaktné

Zvonček:           nie

Tempomat:           áno

Jazdné režimy: 3 (Turbo, Automatický, Bezpečný mód)

Indikátor jazdných

režimov:                                biela LED dióda