Detská elektrická kolobežka Segway Ninebot eKickscooter ZING E8 modrá

Ninebot eKickscooter ZING E8 - Segway predstavuje úplne novú radu elektrokolobežiek ZING, ktoré sú určené pre deti.Elektrokolobežky ZING sú vyrobené zo špičkových materiálov s tradičnou kvalitou prestížnej značky Segway. Vzhľadom k tomu, že bezpečnosť je pri elektrokolobežkách z tohto radu postavená na prvé miesto, sú všetky modely ZING vybavené troma nezávislými brzdami. Nášľapy a rukoväte sú… Čítať viac

228.90 € 1-5 skladomNinebot eKickscooter ZING E8 - Segway predstavuje úplne novú radu elektrokolobežiek ZING, ktoré sú určené pre deti.

Elektrokolobežky ZING sú vyrobené zo špičkových materiálov s tradičnou kvalitou prestížnej značky Segway. Vzhľadom k tomu, že bezpečnosť je pri elektrokolobežkách z tohto radu postavená na prvé miesto, sú všetky modely ZING vybavené troma nezávislými brzdami. Nášľapy a rukoväte sú vyrobené zo špeciálneho protišmykového materiálu. Pre zvýšenie bezpečnosti sú všetky elektrokolobežky ZING vybavené kvalitnými 3M odrazovými bezpečnostnými prvkami a sú navrhnuté so zníženým ťažiskom, čo uľahčuje manévrovanie a zvyšuje pocit istoty.

Vôbec po prvý raz sú použité automatické režimy, ktoré uľahčujú používanie elektrokolobežky aj tým najmenším jazdcom. Automatický mód umožňuje rozbehnutie iba odrazením a následne udržuje rýchlosť. Bezpečný mód umožňuje pomalý rozbeh z nulovej rýchlosti pomocou plynovej páčky a Turbo mód potom odomyká všetky možnosti elektrokolobežky.

Elektrokolobežky ZING E8 sú určené pre deti vo veku 6 -12 rokov. Disponujú atraktívnym dizajnom v dvoch farebných prevedeniach: modro - fialová a ružovo - modrá. Pevný rám z leteckého hliníku znižuje celkovú váhu iba na 7,9 kg.  Samozrejmosťou je vstavaný BMS (rýchla správa batérie), ktorý zaisťuje optimálnu výdrž batérií, bezpečnosť a umožňuje rekuperáciu energie späť do batérie pri brzdení a jazde z kopca.

Ninebot eKickScooter ZING  E8 sa dá jedným stlačením ľahko zložiť a prevážať v MHD alebo v kufri auta. Pneumatiky sú bezúdržbové a odolné voči defektom


TECHNICKÉ PARAMETRE:


Výkon motora: 200 W
Max. rýchlosť: 14 km / h
Max stúpanie:
7 %
Dojazd na 1 nabitie:
10 km
Batéria:
55 WH
Čas nabíjania:
4 hodiny
Veľkosť pneu:
predné 17,8 cm, zadné 15,2 cm
Pneumatiky: Plné
Doporučený vek: 6 - 12 rokov
Doporučená výška: 115 - 154 cm
Brzda: regeneratívna, ručná a nášľapná
Tlmič: pružinový
Váha: 7,9 kg
Max. nosnosť: 50 kg
Rozmery - rozložena: 830 x 330 x 850 mm
Rozmery - zložená: 875 x 330 x 320 mm

Vodeodolnosť IPX4

Tempomat