Detská elektrická kolobežka Segway Ninebot eKickscooter ZING E8 ružová

Ninebot eKickscooter ZING E8Segway predstavuje úplne novú radu elektrokolobežiek ZING, ktoré sú určené pre deti. Elektrokolobežky ZING sú vyrobené zo špičkových materiálov s tradičnou kvalitou prestížnej značky Segway.Vzhľadom k tomu, že bezpečnosť je pri elektrokolobežkách z tohto radu postavená na prvé miesto, sú všetky modely ZING vybavené troma nezávislými brzdami. Nášľapy a rukoväte sú… Čítať viac

228.90 € 1-5 skladom

Ninebot eKickscooter ZING E8


Segway predstavuje úplne novú radu elektrokolobežiek ZING, ktoré sú určené pre deti. Elektrokolobežky ZING sú vyrobené zo špičkových materiálov s tradičnou kvalitou prestížnej značky Segway.


Vzhľadom k tomu, že bezpečnosť je pri elektrokolobežkách z tohto radu postavená na prvé miesto, sú všetky modely ZING vybavené troma nezávislými brzdami. Nášľapy a rukoväte sú vyrobené zo špeciálneho protišmykového materiálu. Pre zvýšenie bezpečnosti sú všetky elektrokolobežky ZING vybavené kvalitnými 3M odrazovými bezpečnostnými prvkami a sú navrhnuté so zníženým ťažiskom, čo uľahčuje manévrovanie a zvyšuje pocit istoty.


Vôbec po prvý raz sú použité automatické režimy, ktoré uľahčujú používanie elektrokolobežky aj tým najmenším jazdcom. Automatický mód umožňuje rozbehnutie iba odrazením a následne udržuje rýchlosť. Bezpečný mód umožňuje pomalý rozbeh z nulovej rýchlosti pomocou plynovej páčky a Turbo mód potom odomyká všetky možnosti elektrokolobežky.


Elektrokolobežky ZING E8 sú určené pre deti vo veku 6 -12 rokov. Disponujú atraktívnym dizajnom v dvoch farebných prevedeniach: modro - fialová a ružovo - modrá. Pevný rám z leteckého hliníku znižuje celkovú váhu iba na 7,9 kg.  Samozrejmosťou je vstavaný BMS (rýchla správa batérie), ktorý zaisťuje optimálnu výdrž batérií, bezpečnosť a umožňuje rekuperáciu energie späť do batérie pri brzdení a jazde z kopca.


Ninebot eKickScooter ZING  E8 sa dá jedným stlačením ľahko zložiť a prevážať v MHD alebo v kufri auta. Pneumatiky sú bezúdržbové a odolné voči defektom.Parametre:


Doporučený vek: 6 - 12 rokov

Doporučená výška: 115 - 154 cm

Max. nosnosť: 50 kg

Rozmery: rozložená 830 x 330 x 850 mm

        zložená 875 x 330 x 320 mm

Čistá váha: cca 7,9 kg

Max. rýchlosť: 14 km/h

Max. dojazd: 10 km

Max. stúpanie: 7 %

Vodeodolnosť: IPX4

Batéria:              55,08 Wh (2550mAh)

Indikátor batérie:         RGB LED svetlo

Čas nabíjania: cca 4 hodiny

Brzdy: 3 ks, regeneratívna, ručná, nášlapná

Tlmič: áno, pružinový

Pneumatiky: plné, materiál - syntetická guma  (bezúdržbová)

Veľkosť kolies: predné 17,8 cm

        zadné 15,2 cm

Ovládanie cez aplikáciu: nie

App monitor: nie

Bluetooth: nie

Výkon motora: 200 W

Skladací mechanizmus:   nohou ovládaná páčka, kompaktné

Zvonček:  nie

Tempomat: áno

Jazdné režimy: 3 (Turbo, Automatický, Bezpečný mód)

Indikátor jazdných

režimov:                        biela LED dióda