Elektrická kolobežka City Boss DUO 12 čierna

City Boss Duo 12 je elektrická kolobežka, ktorá vás dopraví do práce, školy, po meste, či na výlet.Jazdu na kolobežke zastavíte pomocou prednej a zadnej kotúčovej brzdy. Pri brzdení pomocou ručných pák sa rozsvieti aj zadné brzdové svetlo. Na kolobežke môžete jazdiť aj za zhoršených svetelných podmienok, pretože je vybavená svetlami, ktoré sa zapínajú spínačom na riadidlách, ktoré sa nachádzajú… Čítať viac

519.90 €

City Boss Duo 12 je elektrická kolobežka,
ktorá vás dopraví do práce, školy, po meste, či na výlet.

Jazdu na kolobežke zastavíte pomocou prednej a zadnej kotúčovej brzdy. Pri brzdení pomocou ručných pák sa rozsvieti aj zadné brzdové svetlo. Na kolobežke môžete jazdiť aj za zhoršených svetelných podmienok, pretože je vybavená svetlami, ktoré sa zapínajú spínačom na riadidlách, ktoré sa nachádzajú vedľa tlačidla húkačky. Svetlá sú napojené z centrálnej batérie a majú výkon až 400 lúmenov a dosvietia až do 10 metrov.

City Boss Duo 12 je elektrická kolobežka, ktorá vás dopraví na výlety, do práce či školy. Bez rizika defektu vás vždy do cieľa dovezú 8,5" bezdušové pneumatiky, ktoré sú vpredu aj vzadu vybavené unikátnym patentovaným odpružením. Zloženie a rozloženie pomocou skladacieho mechanizmu do 2 sekúnd. Kolobežka disponuje 2 režimami pre obmedzenie maximálnej rýchlosti. Vybavená je batériou Li-Ion 12,5 Ah, ktorú dobijete prenosnou nabíjačkou na 230 V na plnú kapacitu za približne 8 hodín. Na plné nabitie prejdete vzdialenosť až 40 km. Celková vzdialenosť môže byť kratšia aj dlhšia, závisí to od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy a poveternostných podmienok. Maximálna rýchlosť kolobežky je 25-30 km/h. Vodeodolný displej ponúka sledovanie rýchlosti jazdy a stavu nabitia batérie. Okrem toho disponuje predným a zadným svetlom, ktoré zároveň slúži ako brzdové. O bezpečnosť sa stará zadná kotúčová a predná elektronická brzda. Maximálna nosnosť 120 kg.


Kolobežka disponuje multifunkčným vodeodolným displejom ktorý ponúka sledovanie rýchlosti jazdy a aktuálny stav batérie. S výkonným predným svetlom budete môcť bezpečne jazdiť v noci. Výkon predného svetla je 120 lm/1,5 W. Zadné svetlo zároveň, slúži aj ako brzdové. Kolobežka využíva pripojenie Bluetooth k mobilnej aplikácii Mimida. Ponúka 2 rýchlostné režimy pre obmedzenie maximálnej rýchlosti. Pomalý režim 15 km/h pri jazde v hustej premávke, alebo pri zhoršených poveternostných podmienkach. Rýchly režim 25-30 km/h zaisťuje príjemnú cestovnú rýchlosť. Kolobežka je vyrobená zo zliatiny hliníka a magnézia. Jednoducho ju preveziete autom, vlakom, MHD vďaka dômyselnému skladaciemu mechanizmu.

TECHNICKÉ PARAMETRE:


Výkon motora: 350 W
Max. rýchlosť: 25 - 30 km / h
Kapacita batérie: 12,5 Ah / 36 V
Dojazd na 1 nabitie: 40 km
Rýchlosť nabíjania: 8 h
Max. nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 16,6 kg
Veľkosť pneu: 8,5"
Odpruženie: vpredu aj vzadu
Brzda: duálna - zadná kotúčová, predná elektrická
Doporučený vek: 16 +
Výška jazdca: 155 - 195 cm
Výška riadidiel: 112 cm
Šírka riadidiel: 43 cm
Dĺžka nášľapu: 53 cm
Nabíjačka: súčasťou balenia