Elektrická kolobežka City Boss GT8 čierna

Elektrická kolobežka City Boss Boss GT8 je skvelou vľbou na cesty po meste či na výlet do prírody!S dvojito isteným skladacím mechanizmom ju zložíte či rozložite do 8 sekúnd a pri hmotnosti 26 kg ju ľahko preveziete autom alebo ju uskladníte doma aj v garáži. Po opotrebení skladacieho mechanizmu je možné ho nastaviť tak, aby nedochádzalo k nepríjemnej vôli v riadení.Bezúdržbový motor s… Čítať viac

974.90 €

Elektrická kolobežka City Boss Boss GT8 je skvelou vľbou na cesty po meste či na výlet do prírody!

S dvojito isteným skladacím mechanizmom ju zložíte či rozložite do 8 sekúnd a pri hmotnosti 26 kg ju ľahko preveziete autom alebo ju uskladníte doma aj v garáži. Po opotrebení skladacieho mechanizmu je možné ho nastaviť tak, aby nedochádzalo k nepríjemnej vôli v riadení.

Bezúdržbový motor s ohromujúcim výkonom 800 W svižne zrýchľuje aj pri zaťažení nad 100 kg a vyvezie vás aj do prudšieho kopca. Predný tlmič znižuje nepríjemné vibrácie a kolobežka je tak vhodná aj do mierného terénu. Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimami pre obmedzenie max. rýchlosti. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny posledný naatvený režim: pomalý cca 15 km / h - bezpečná rýchlosť pre jazdu za zhoršených poveternostných podmienok; stredný - cca 25 km / h - príjemná cestovná rýchlosť; rýchly - cca 35 km / h - pre jazdu na cykloceste šetriaci váš čas.

Pri dlhších cestách oceníte tempomat, ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačeného plynu - jeho funkciu je možné prípadne deaktivovať na displeji.

Batériu Li-lon 12 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V po plnú kapacitu 8 - 9 hodín. Pri bežnej jazde s kolobežkou na jedno nabitie dokážete prejsť až 50 km - pri kratších cestách ju tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšia ale aj dlhšia - v závislosti od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy,  vonkajšej teploty a pod. V núdzovom prípade je na kolobežke možné dôjsť odstrkovaním aj pri vypnutom motore. Na transreflexnom displeji skvele čitateľnom i na priamom slnku či v noci môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dňlžku jazdy a prejdenú vzdialenosť.

USB portom zo zadnej strany displeja môžete dokonca nabíjať aj váš mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri odstavenej kolobežke pomocou 2-hodinového časovača.

S kovovým predným svetlom s výkonom 400 lumenov a dosvitom až 10 metrov už nebudete potrebovať žiadne dodatočné osvetlenie ani pri vyšších rýchlostiach. K vyššej bezpečnosti tiež prispieva farebné ambientné podsvietenie spodného rámu, ktoré sa zapína spolu so svetlami. Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo zvončeka a animovaných smerových svetiel. Počas brzdenia sa navyše rozsvieti zadné brzdové svetlo.

Kolobežku aj pri vyššej rychlosti spoľahlivo zastavíte nezávislou zadnou a prednou mechanickou kotúčovou brzdou. Rám kolobežky z leteckého hliníka znesie zaťáženie až 150 kg. S výškovo nastaviteľnými riadidlami s ergonomickými gripmi je kolobežka vhodná pe jazdca s postavou 150 - 210 cm. Z dôvodu bezpečnosti je doporučený vek pre používanie kolobežky od 16 rokov.

Na priestornom nášlape sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou či vedľa seba. Kolobežku je možné vybaviť aj skladacím sedadlom. Rozšírené pneu s priemerom 2,5" (6,4 cm) s priemerom 10" (25,4 cm) výborne priľnú aj k vlhkému povrchu. Kolesá sú chránené blatníkmi. Vďaka dvojitým ráfikom je možné prepichnutú dušu či opotrebený plášť vymeniť ja v domácich podmienkach. Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premení každú jazdu mestom na nevšedný zážitok!


TECHNICKÉ PARAMETRE:


Výkon motora: 800 W
Max. rýchlosť: 35 km / h
Kapacita batérie: 20 Ah / 60 V
Dojazd na 1 nabitie: 50 km
Rýchlosť nabíjania: 8 - 9 h
Max. nosnosť: 150 kg
Hmotnosť: 26 kg
Veľkosť pneu: 10" x 2,5" (25,4 cm x 6,4 cm)
Druh pneu: nafukovacie
Brzda: kotúčová

OSTATNÉ PARAMETRE:

Tempomat
Multifunkčný displej s tranreflexnou vrstvou napájaný centrálnou batériou
Zvonček

Predné / zadné LED svetlo napájané centrálnou betériou
3 rychlostné režimy: 15 / 25 / 35 km/h
Odporúčaný vek: 16 +
Výška jazdca: 150 - 210 cm
Výška riadidiel: 67 - 98 cm
Šírka riadidiel - rozložených: 61 cm
Šírka nášľapu: 20 cm
Dlžka nášľapu: 54 cm

Výška nášľapu - horná: 21 cm
Výška nášľapu - svetlá: 13 cm
Rozmery rozloženej kolobežky: 120 x 117 x 61 cm

Rozmery zloženej kolobežky: 116 x 42 x 26 cm
Skladací mechanizmus
Stojanček
Blatníky
Dvojdielny predné rafik pre jednoduchú výmenu duše a pneu
Predný tlmič
Materiál rámu: letecký hliník
Typ batérie: Li-lon
Prevádzkové napätie: 60 V
Typ motora: bezkartáčový jednosmerný
Max. stúpanie: 15
° (27%)
Max. otáčky motora: 1450 / min
Max. krúticaci moment: 30 N.m
Nabíjačka súčasťou balenia