Elektrická kolobežka City Boss GV4 Biela

Elektrická kolobežka City Boss Boss GV4 je skvelou voľbou na cesty po meste či na výlet do prírody!S dvojito isteným skladacím mechanizmom jej zloženie či rozloženie trvá 8 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 116 cm a hmotnosťou 20 kg ju ľahko preveziete autom alebo uskladníte doma či v garáži. Elektrická kolobežka City Boss RX5 Vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet. Predné… Čítať viac

639.90 € 674.90 € 1-5 skladom


Elektrická kolobežka City Boss Boss GV4 je skvelou voľbou na cesty po meste či na výlet do prírody!


S dvojito isteným skladacím mechanizmom jej zloženie či rozloženie trvá 8 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 116 cm a hmotnosťou 20 kg ju ľahko preveziete autom alebo uskladníte doma či v garáži. Elektrická kolobežka City Boss RX5 Vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet. Predné aj zadné tlmiče znižujú nepríjemné vibrácie a kolobežka je tak vhodná aj do mierneho terénu.

Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimami pre obmedzenie max. rýchlosti. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režím: pomalý - cca 15 km / h - bezpečná rýchlosť pre začiatočnikov či jazdu za zhoršených jazdných podmienok; stredný - cca 22 km / h - príjemná cestovná rýchlosť; rýchly - cca 30 km / h - pre svižnú jazdu na rovných úsekoch šetracu váš čas. Pri dlhších cestách oceníte tempomat, ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačeného plynu - jeho funkciu možno prípadne deaktivovať v servisnom menu. 


Batériu Li-lon 13 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 5 - 6 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 25 km - pri kratších cestách ju tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšie aj dlhšie; vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy a pod.


Na transreflexnom displeji skvele čitateľnom aj na priamom slnku či v noci môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktutálne rýchlosť, dobu jazdy a prejdenú vzdialenosť. UBS portom zozadu displeja možno dokonca nabíjať vás mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri stojacej kolobežke pomocou 2 - hodinového časovača.


Kovové svetlo s výkonom 400 lumenov a dosahom 10 metrov vám bezpečne osvieti cestu aj za tmy. K vyššej bezpečnosti tiež prispieva farebné ambientné podsvietenie spodného rámu, ktoré sa zapína spolu so svetlami. Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo húkačky a animovaných smerových svetiel. Počas brzdenia sa navyše rozsvieti zadné brzdové svetlo. Kolobežku aj pri väčších rýchlostiach spoľahlivo zastavíte nezávislou zadnou a prednou mechanickou kotúčovou brzdou, ktorá je navyše podporovaná brzdou elektronickou. Robustný rám kolobežky z leteckého hliníka znesie zaťaženie až 150 kg. S výškovo nastaviteľnými riadidlami a ergonomickými gripmi je kolobežka vhodná pre jazdcov s postavou 150 - 210 cm. Z dôvodu odporúčaného veku pre používanie kolobežky od 16 rokov. Na priestrannom nášľape sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou či vedľa seba. Kolobežku možné voliteľné vybaviť aj skladacím sedadlom. Kolobežka je certifikovaná podľa smernice CE 2006/42/EC. Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premenia každú jazdu mestom v nevšedný zážitok!


TECHNICKÉ PARAMETRE:


Výkon motora: 540 W
Max. rýchlosť: 30 km / h
Kapacita batérie: 13 Ah / 36 V
Dojazd na 1 nabitie: 25 km
Rýchlosť nabíjania: 5 - 6 h
Max. nosnosť: 150 kg
Hmotnosť: 20 kg
Veľkosť pneu: 10 x 2,5" (25,4 x 6,4 cm)
Druh pneu: nafukovacie
Brzda: obe kotúčové

OSTATNÉ PARAMETRE:


Tempomat
Multifunkčný displej s transflektívnou vrstvou napájanou centrálnou batériou
Trúba
Predné / zadné LED svetlo napájané centrálnou betériou
Brzdové LED svetlo napájané centrálnou betériou
Ambientné podsvietenie spodného rámu
USB port pre nabíjanie mobilu / tabletu - napájaný centrálnou batériou
3 rychlostné režimy: 15 / 25 / 35 km/h
Odporúčaný vek: 16 +
Výška jazdca: 150 - 210 cm
Výška riadidiel: 67 - 98 cm
Šírka riadidiel - rozložených: 61 cm
Šírka nášľapu: 20 cm
Dlžka nášľapu: 54 cm

Výška nášľapu - horná: 21 cm
Výška nášľapu - svetlá: 13 cm
Rozmery rozloženej kolobežky: 120 x 117 x 61 cm

Rozmery zloženej kolobežky: 116 x 42 x 26 cm
Skladací mechanizmus
Stojanček
Blatníky
Dvojdielny predné rafik pre jednoduchú výmenu duše a pneu
Predný tlmič
Materiál rámu: letecký hliník
Typ batérie: Li-lon
Prevádzkové napätie: 48 V
Typ motora: bezkartáčový jednosmerný
Max. stúpanie: 9,5
° (17%)
Nabíjačka súčasťou balenia