Elektrická kolobežka City Boss GX2 čierna

Elektrická kolobežka City Boss Boss GX2 je navrhnutá pre jazdu kratších vzdialenosti po meste! Kompaktná konštrukcia kolobežky vyrieši posledné kilometre z parkoviska do zamestnania či kombináciu viacerých dopravných prostriedkov pri ceste do školy. S dômyselným skladacím mechanizmom je zložená a rozložená do 3 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 106 cm a hmotnosti iba 11,2 kg ju ľahko prenesiete… Čítať viac

245.90 €

Elektrická kolobežka City Boss Boss GX2 je navrhnutá pre jazdu kratších vzdialenosti po meste!

Kompaktná konštrukcia kolobežky vyrieši posledné kilometre z parkoviska do zamestnania či kombináciu viacerých dopravných prostriedkov pri ceste do školy. S dômyselným skladacím mechanizmom je zložená a rozložená do 3 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 106 cm a hmotnosti iba 11,2 kg ju ľahko prenesiete do výťahu alebo preveziete autom, vlakom, MHD a uskladníte doma či v garáži. Pretože možno rám sklopiť aj do parkovacej polohy, kolobežka nepotrebuje stojanček.

Bezúdržbový motor 250 W je vhodný pre zadcov do 80 kg. Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimami pre obmedzenie max. rýchlosti. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režím: pomalý - cca 15 km / h - bezpečná rýchlosť pre začiatočnikov či jazdu za zhoršených jazdných podmienok; stredný - cca 20 km / h - príjemná cestovná rýchlosť; rýchly - cca 25 km / h - pre svižnú jazdu na rovných úsekoch šetracu váš čas. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 12 km. Celková vzdialenosť môže byť kratšia aj dlhšia; vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy a pod.

Na LCD displeji môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť a celkovú prejdenú vzdialenosť. Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete podržaním dotykového tlačidla na displeji. Kolobežku zastavíte zadnou elektronickou či nášľapnou brzdou. Rám kolobežky z leteckého hliníka znesie zaťaženie 80 - 100 kg. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek používanie kolobežky.

Obe pevné pneu vás vždy dovezú do cieľa bez rizika defektu a vďaka veľkosti 8" bezpečne prekonajú aj drobné nerovnosti. Predné a zadné odpruženie pomáha tlmiť nepríjemné vibrácie. Kolesá sú chránené blatníkmi.

Kolobežka je certifikovaná podľa smernice CE 2006/42/ec. Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premenia každú jazdu mestom v nevšedný zážitok!

TECHNICKÉ PARAMETRE:


Výkon motora: 250 W
Max. rýchlosť: 30 km / h
Kapacita batérie: 6 Ah / 24 V
Dojazd na 1 nabitie: 12 km
Rýchlosť nabíjania: 3 h
Max. nosnosť: 80 kg
Hmotnosť: 11,2 kg
Veľkosť pneu: 8" (20,3 cm)
Druh pneu: pevné
Brzda: zadná elektronická a nášľapná

OSTATNÉ PARAMETRE:


Displej napájaný centrálnou batériou
Predné / zadné LED svetlo napájané centrálnou betériou
3 rychlostné režimy: 15 / 20 / 25 km/h
Odporúčaný vek: 12 +
Výška jazdca: 155 - 210 cm
Výška riadidiel: 97 cm
Šírka riadidiel - rozložených: 43 cm
Šírka nášľapu: 13 cm
Dlžka nášľapu: 44 cm

Výška nášľapu - horná: 11 cm
Výška nášľapu - svetlá: 6,5 cm
Rozmery rozloženej kolobežky: 109 x 38 x 106 cm

Rozmery zloženej kolobežky: 49 x 22 x 109 cm
Skladací mechanizmus
Stojanček
Blatníky
Dvojdielny predné rafik pre jednoduchú výmenu duše a pneu
Predný tlmič
Materiál rámu: letecký hliník
Typ batérie: Li-lon
Prevádzkové napätie: 48 V
Typ motora: bezkartáčový jednosmerný
Max. stúpanie: 7
° (12%)
Nabíjačka súčasťou balenia