Elektrická kolobežka City Boss R3 čierna

Elektrická kolobežka City Boss R3 vás úsporne dopravído práce, do školy, po meste či na výlet!S bezpečným skladacím mechanizmom jej zložíte či rozložíte do 5 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 100 cm a hmotnosťou 14,8 kg jej ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži. Bezúdržbový motor 350 W svižne zrýchľuje aj pri zaťažení 80 kg a vyvezie vás aj do prudšieho kopca.… Čítať viac

444.90 €


Elektrická kolobežka City Boss R3 vás úsporne dopravído práce, do školy, po meste či na výlet!


S bezpečným skladacím mechanizmom jej zložíte či rozložíte do 5 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 100 cm a hmotnosťou 14,8 kg jej ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži. Bezúdržbový motor 350 W svižne zrýchľuje aj pri zaťažení 80 kg a vyvezie vás aj do prudšieho kopca. Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimy pre obmedzenie max. rýchlosti.


Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim: pomalý 15 km / h - bezpečná rýchlosť pre deti či jazdu za zhoršených poveternostných podmienok; stredná 22 km / h - príjemná cestovná rýchlosť spĺňajúce vyhlášku pre používanie na pozemných komunikáciách; rýchly 30 km / h - pre jazdu na cykloceste šetriace váš čas. Pri dlhších cestách oceníte tempomat, ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačeného plynu - jeho funkciu možno prípadne deaktivovať na displeji.

Batérii Li-Ion 10,4 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 4 - 5 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete približne 25 km - pri kratších cestách jej tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšie aj dlhšie; vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote pod. Núdzovo možno na kolobežke dôjsť odstrkovaním aj s vypnutým motorom. Na transreflexním displeji skvele čitateľným aj na priamom slnku či v nocimůžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dobu jazdy a prejdenú vzdialenosť.

USB portom zozadu displeja možno dokonca nabíjať váš mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri stojace kolobežke pomocou 2-hodinového časovača. Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo húkačky. Počas brzdenia sa navyše rozsvieti zadné brzdové svetlo. Kolobežku zastavíte zadnou bubnovou brzdou.

Rám kolobežky z leteckého hliníka certifikovaný normou ISO znesie zaťaženie až 120 kg. S výškovo nastaviteľnými riadidlami s ergonomickými gripy je kolobežka vhodná pre jazdcov s postavou 150 - 210 cm. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 16 rokov. Na 50 cm dlhej a 15,5 cm širokom nášľapu sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou. Kolobežku možné voliteľne vybaviť aj skladacím sedlom. Pneu s priemerom 8 "(predné nafukovacie, zadné pevné) ľahko prekonajú aj drobné nerovnosti. Odolný predný tlmič navyše znižuje nepríjemné vibrácie v riadidlách. Kolesá sú chránené blatníky.

Kolobežka je certifikovaná podľa ISO 12100: 2010, EN 12184: 2014 podľa smernice CE 2006/42 / EC. Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premenia každú jazdu mestom v nevšedný zážitok!


TECHNICKÉ PARAMETRE:


Výkon motora: 350 W
Max. rýchlosť: 30 km / h
Kapacita batérie: 10,4 Ah / 36 V
Dojazd na 1 nabitie: 25 km
Rýchlosť nabíjania: 4 - 5 h
Max. nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 14,8 kg
Veľkosť pneu: 8" (20,3 cm)
Druh pneu: predné nafukovacie, zadné pevné
Brzda: zadná bubnová

OSTATNÉ PARAMETRE:


Tempomat
Multifunkčný displej s transflektívnou vrstvou napájanou centrálnou batériou
Húkačka
Predné / zadné LED svetlo napájané centrálnou betériou
Brzdové LED svetlo napájané centrálnou betériou
USB port pre nabíjanie mobilu / tabletu - napájaný centrálnou batériou
3 rychlostné režimy: 15 / 22 / 30 km/h
Odporúčaný vek: 16 +
Výška jazdca: 150 - 210 cm
Výška riadidiel: 88 - 115 cm
Šírka riadidiel - rozložených: 54 cm
Šírka nášľapu: 15,5 cm
Dlžka nášľapu: 50 cm

Výška nášľapu - horná: 16 cm
Výška nášľapu - svetlá: 9 cm
Rozmery rozloženej kolobežky: 103 x 54 x 115 cm

Rozmery zloženej kolobežky: 100 x 17 x 37 cm
Skladací mechanizmus
Stojanček
Blatníky
Dvojdielny predné rafik pre jednoduchú výmenu duše a pneu
Predný tlmič
Materiál rámu: letecký hliník
Typ batérie: Li-lon
Prevádzkové napätie: 36 V
Typ motora: bezkartáčový jednosmerný
Max. otáčky motora: 970 / min.
Max. krútiaci moment: 18 N.m
Max. stúpanie: 8,5
° (15%)
Nabíjačka súčasťou balenia