Elektrická kolobežka City Boss RX5 Biela

Elektrická kolobežka City Boss RX5 vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet!Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimami pre obmedzenie max. rýchlosti. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim: pomalý cca 20 km / h - bezpečná rýchlosť pre jazdu za zhoršených poveternostných podmienok; stredný cca 25 km / h - príjemná cestovná rýchlosť; rýchly… Čítať viac

599.90 €

Elektrická kolobežka City Boss RX5 vás úsporne dopraví
do práce, do školy, po meste či na výlet!

Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimami pre obmedzenie max. rýchlosti. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim: pomalý cca 20 km / h - bezpečná rýchlosť pre jazdu za zhoršených poveternostných podmienok; stredný cca 25 km / h - príjemná cestovná rýchlosť; rýchly cca 35 km / h - pre jazdu na cykloceste šetriaci Váš čas. Pri dlhších cestách oceníte tempomat, ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačeného plynu - jeho funkciu možno prípadne deaktivovať na displeji.

Batériu Li-Ion 13 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220V na plnú kapacitu za 5-7 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 35 km - pri kratších cestách ju tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšia aj dlhšia; vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teploty a pod. Núdzovo možno na kolobežke dôjsť odstrkovaním aj s vypnutým motorom.

Na transreflexnom displeji, skvele čitateľnom aj na priamom slnku či v noci môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dobu jazdy a prejdenú vzdialenosť. USB portom zozadu displeja možno dokonca nabíjať váš mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri stojacej kolobežke pomocou 2-hodinového časovača. Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo klaksónu. Kolobežku zastavíte zadnou kotúčovou brzdou.

Rám kolobežky z leteckého hliníka znesie zaťaženie až 120 kg. S výškovo nastaviteľnými riadidlami s ergonomickými gripmi je kolobežka vhodná pre jazdcov s postavou 150 - 210cm. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 16 rokov. Na 48 cm dlhom a 15 cm širokom nášlape sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou.

Pneu s priemerom 8 "(predné nafukovacie, zadné pevné) ľahko prekonajú aj drobné nerovnosti. Odolný predný a zadný tlmič znižuje nepríjemné vibrácie počas jazdy. Kolesá sú chránené blatníkmi.

Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premenia každú jazdu mestom v nevšedný zážitok!TECHNICKÉ PARAMETRE:


Max. rýchlosť: 35 km / h
Dojazd na 1 nabitie:
35 km
Max. nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
16 kg
Veľkosť pneu:
8" (20,3 cm)
Druh pneu:
predná nafukovacia, zadná pevná
Brzda:
zadná kotúčová

TECHNICKÉ PARAMETRE:


Tempomat
Multifunkčný displej s transreflexnou vrstvou napájaný centrálnou betériou
Zvonček
Predné/zadné LED svetlo napájané centrálnou betériou
3 rýchlostné režimy: 20 / 25 / 30 km/h
Doporučený vek: 16+
Výška jazdca? 150 - 210 cm
Výška riadidiel: 88 - 115 cm
Šírka riadidiel - rozložených: 52 cm
Šírka nášlapu: 15 cm
Dĺžka nášlapu: 48 cm
Výška nášlapu - horná: 14 cm
Výška nášlapu - svetlá: 7 cm
Rozmery rozloženej kolobežky: 115 x 52 x 109 cm
Rozmery rozloženej kolobežky: 100 x 22 x 35 cm
Skladací mechanizmus
Stojan
Blatníky
Predný tlmič
Zadný tlmič
Materiál rámu: letecký hliník
Typ batérie: Li-lon
Prevýdzkové napätie: 48 V
Typ motora: bezkartáčový jednosmerný
Max. stúpanie: 9,5 (17%)
Nabíjačka súčasťou balenia