Elektrická kolobežka City Boss RX5 Biela

Elektrická kolobežka City Boss RX5 vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet!Elektrická kolobežka City Boss RX5 Vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet. S bezpečným skladacím mechanizmom ju zložíte, či rozložíte do 5 sekúnd a pri hmotnosti 16 kg ju ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži.… Čítať viac

599.90 € 1-5 skladom

Elektrická kolobežka City Boss RX5 vás úsporne dopraví
do práce, do školy, po meste či na výlet!

Elektrická kolobežka City Boss RX5 Vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet. S bezpečným skladacím mechanizmom ju zložíte, či rozložíte do 5 sekúnd a pri hmotnosti 16 kg ju ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži. Bezúdržbový motor s ohromujúcim výkonom 500 W svižne zrýchľuje aj pri zaťažení 100 kg a vyvezie vás aj do prudšieho kopca.

Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimami pre obmedzenie max. rýchlosti. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim: pomalý cca 20 km / h - bezpečná rýchlosť pre jazdu za zhoršených poveternostných podmienok; stredný cca 25 km / h - príjemná cestovná rýchlosť; rýchly cca 35 km / h - pre jazdu na cykloceste šetriaci Váš čas. Pri dlhších cestách oceníte tempomat, ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačeného plynu - jeho funkciu možno prípadne deaktivovať na displeji.

Batériu Li-Ion 13 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220V na plnú kapacitu za 5-7 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 35 km - pri kratších cestách ju tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšia aj dlhšia; vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teploty a pod. Núdzovo možno na kolobežke dôjsť odstrkovaním aj s vypnutým motorom.

Na transreflexnom displeji, skvele čitateľnom aj na priamom slnku či v noci môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dobu jazdy a prejdenú vzdialenosť. USB portom zozadu displeja možno dokonca nabíjať váš mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri stojacej kolobežke pomocou 2-hodinového časovača. Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo klaksónu. Kolobežku zastavíte zadnou kotúčovou brzdou.

Rám kolobežky z leteckého hliníka znesie zaťaženie až 120 kg. S výškovo nastaviteľnými riadidlami s ergonomickými gripmi je kolobežka vhodná pre jazdcov s postavou 150 - 210cm. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 16 rokov. Na 48 cm dlhom a 15 cm širokom nášlape sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou.

Pneu s priemerom 8 "(predné nafukovacie, zadné pevné) ľahko prekonajú aj drobné nerovnosti. Odolný predný a zadný tlmič znižuje nepríjemné vibrácie počas jazdy. Kolesá sú chránené blatníkmi.

Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premenia každú jazdu mestom v nevšedný zážitok!

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Výkon motora:
 500 W
Kapacita batérie: 13 Ah / 48 V
Max. rýchlosť: 35 km/h
Dojazd na 1 nabitie: 35 km
Rýchlosť nabíjania: 6 - 7 h
Max. nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 16 kg
Veľkosť pneu: 8" (20,3 cm)
Druh pneu: predná nafukovacia, zadná pevná
Brzda: zadná kotúčová

OSTATNÉ PARAMETRE:

Tempomat
Multifunkčný displej s transreflexnou vrstvou napájaný centrálnou batériou
Zvonček
Predné/zadné LED svetlo napájané centrálnou batériou
USB port pre nabíjanie mobilu/tabletu - napájaný centrálnou batériou
3 rýchlostné režimy: 20 / 25 / 30 km/h
Doporučený vek: 16+
Výška jazdca: 150 - 210 cm
Výška riadidiel: 88 - 115 cm
Šírka riadidiel - rozložených: 52 cm
Šírka nášlapu: 15 cm
Dĺžka nášlapu: 48 cm
Výška nášlapu - horní: 14 cm
Výška nášlapu - svetlá: 7 cm
Rozmery rozloženej kolobežky: 115 x 52 x 109 cm
Rozmery zloženej kolobežky: 100 x 22 x 35 cm
Skladací mechanizmus
Stojan
Blatníky 
Predný tlmič
Zadný tlmič
Materiál rámu: letecký hliník
Typ batérie: Li-Ion
Prevádzkové napätie: 48 V
Typ motoru: bezkartáčový jednosmerný
Max. stúpanie: 9,5° (17%)
Nabíjačka súčasťou balenia