Elektrická kolobežka Joyor A3 čierna

Elektrická kolobežka JOYOR A3 v čiernom prevedení je praktický a pohodlný dopravný prostriedok.Vďaka svojej nízkej hmotnosti 11,5 kg a jednoduchému skladaciemu mechanizmu ju ľahko vyberiete z kufra auta, či prenesiete do autobusu a vlaku. 250 W motor poskytuje dostatočný výkon pre jazdcov do 65 kg, kedy kolobežka svižne reaguje a dobre si poradí aj s prudším kopcom. Na rovine pôjdete rýchlosťou… Čítať viac

425.90 €

Elektrická kolobežka JOYOR A3 v čiernom prevedení je praktický a pohodlný dopravný prostriedok.

Vďaka svojej nízkej hmotnosti 11,5 kg a jednoduchému skladaciemu mechanizmu ju ľahko vyberiete z kufra auta, či prenesiete do autobusu a vlaku. 250 W motor poskytuje dostatočný výkon pre jazdcov do 65 kg, kedy kolobežka svižne reaguje a dobre si poradí aj s prudším kopcom. Na rovine pôjdete rýchlosťou až 25 km / h. 

Batéria používa najnovšiu technológiu Li-Ion bez pamäťového efektu. Na plnú kapacitu sa tak dobije už za 4 h s dojazdom až 25 km. Batéria je elektronicky chránená proti prebitiu aj podbitiu a možno ju dobíjať prenosnou kompaktnou nabíjačkou kedykoľvek tak ľahko ako mobilný telefón. Stav batérie môžete sledovať na multifunčnom displeji.

Pre min. výkonovú stratu je motor bez reťaze integrovaný priamo do zadného kolieska. Odpadá tak nepríjemné čistenie a nastavovanie reťaze.

Kolobežka má 3 rýchlostné režimy, bezpečne si ju tak užije aj dieťa od 10 rokov. Plyn je aktívny až po prvom odraze nôh od zeme (pri rozbehnutej kolobežke) - náhodné stlačenie plynu stojacej kolobežky tak neprekvapí vás ani okolie. Vďaka prednému aj zadnému LED svetlu možno bezpečne jazdiť aj po zotmení. Zadné svetlo funguje aj ako brzdové.

Na 44 cm dlhom a 16,5 cm širokom nášľape sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou či vedľa seba. Výškovo nastaviteľné riadítka s aretačnou drážkou zaisťujú stabilnú jazdu bez boľavého chrbta osobám do výšky 200 cm. Ľahký a pevný rám z leteckého hliníka je dimenzovaný na hmotnosť jazdca do 120 kg. Predné nafukovacie pneu o priemere 20,3 cm pomáha tlmiť vibrácie a terénne nerovnosti. Nepríjemné vibrácie navyše pohlcuje aj predný tlmič.

TECHNICKÉ PARAMETRE:


Výkon motora: 350 W
Max. rýchlosť: 35 km / h
Kapacita batérie: 7,8 Ah / 36 V
Dojazd na 1 nabitie: 20 km
Rýchlosť nabíjania: 4 - 5 h
Max. nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 11,5 kg
Veľkosť pneu: 8" (20,3 cm)
Druh pneu: nafukovacie nafukovacie, zadné pevné
Brzda: elektronická + zadna nášľapná
Max. otáčky motora: 600 / min
Max. krútiaci moment: 9 N.m
Typ motora: Bezkartáčový jednosmerný
Max. stúpanie: 15
Rychlostné režimy: 10 / 15 / 25 km/h
Typ batérie: Li-lon
Materiál batérie: letecký hliník
Rozmery rozloženej kolobežky: 114 x 43 x 102 cm
Rozmery zloženej kolobežky: 46 x 43 x 102 cm
Šírka nášlapu: 13 - 14 cm
Dĺžka nášlapu: 44 cm
Šírka rozložených riadidiel: 43 cm
Výška riadidiel: 102 cm
Skladací mechanizmus
Brzdové svetlo
Predne / zadné LED svetlo