Elektrická kolobežka Joyor F3 čierna

Elektrická kolobežka Joyor F3 je skvelým pomocníkom pre dochádzanie za prácou, na cestu do školy alebo bude zábavným spoločníkom na výlety a dovolenky.Motor s výkonom 350 W poskytne dostatočný výkon, kolobežka bude mať svižnú odozvu a na rovine dosiahne rýchlosť až 35 km/h. Vďaka svojej hmotnosti 13 kg a jednoduchému skladaciemu mechanizmu ju hravo prenesiete v rukách, neskôr uskladníte kamkoľvek… Čítať viac

539.90 € 1-5 skladom

Elektrická kolobežka Joyor F3 je skvelým pomocníkom pre dochádzanie za prácou, na cestu do školy alebo bude zábavným spoločníkom na výlety a dovolenky.


Motor s výkonom 350 W poskytne dostatočný výkon, kolobežka bude mať svižnú odozvu a na rovine dosiahne rýchlosť až 35 km/h. Vďaka svojej hmotnosti 13 kg a jednoduchému skladaciemu mechanizmu ju hravo prenesiete v rukách, neskôr uskladníte kamkoľvek. Kolobežka využíva najnovšiu technológiu Li-Ion akumulátora bez pamäťového efektu. Dojazd až 35 km na jedno plné nabitie, ktoré trvá 5 - 6 hodín. Okrem týchto vlastností, kolobežka má 3 rýchlostné režimy, predné a zadné LED svetlá, výškovo nastaviteľné riadidlá, tempomat a zadnú bubnovú brzdu. 8 palcové pneumatiky aj vďaka prednému tlmiču pohlcujú nerovnosti na ceste a nepríjemné vibrácie. Nosnosť 120 kg a celková hmotnosť kolobežky 13 kg. Určená pre deti od 10 rokov.

Dostatočný výkon poskytne 350 W motor jazdcovi do hmotnosti 85 kg, vtedy bude kolobežka svižne reagovať a tým pádom si dobre poradí aj s prudším kopcom. Na rovine dosiahne rýchlosť až 35 km/h. Batéria používa najnovšiu technológiu Li-Ion bez pamäťového efektu. Na plnú kapacitu sa tak nabije za 5 - 6 hodín s dojazdom až 35 km. Batéria je elektronicky chránená proti prebitiu a podbitiu. Jednoducho ju nabijete prostredníctvom prenosnej nabíjačkykdekoľvek rýchlo ako mobilný telefón. Stav nabitia akumulátora si od sledujete na multifunkčnom displeji. Pre minimálnu stratu výkonu je motor bez reťaze integrovaný priamo do zadného kolesa. Odpadá tak nepríjemné čistenie a nastavovanie reťaze.

Kolobežka má 3 rýchlostné režimy. Bezpečnú jazdu si tak užijú aj deti od 10 rokov. Plyn je aktívny až po prvotnom odraze nohy od zeme. O bezpečnosť aj po zotmení sa stará predné a zadné LED svetlo, navyše zadné funguje aj ako brzdové. Výškovo nastaviteľné riadidlá s aretačnou drážkou poskytnú stabilnú jazdu osobám do výšky 200 cm. Ľahký a pevný rám kolobežky je vyrobený z leteckého hliníka, dimenzovaný na hmotnosť jazdca do 120 kg. Predné nafukovacie 8 palcové pneumatiky s priemerom 20,3 cm pomáhajú tlmiť vibrácie a terénne nerovnosti. Nepríjemné vibrácie navyše pohlcuje aj predný tlmič.

TECHNICKÉ PARAMETRE:


Výkon motora: 350 W
Max. rýchlosť: 35 km / h
Kapacita batérie: 13 Ah / 36 V
Dojazd na 1 nabitie: 35 km
Rýchlosť nabíjania: 5 - 6 h
Max. nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 11,5 kg
Veľkosť pneu: 8" (20,3 cm)
Druh pneu: nafukovacie nafukovacie, zadné pevné
Brzda: elektronická + zadna nášľapná
Max. otáčky motora: 600 / min
Max. krútiaci moment: 9 N.m
Typ motora: Bezkartáčový jednosmerný
Max. stúpanie: 15
Rychlostné režimy: 10 / 25 / 35 km/h
Typ batérie: Li-lon
Materiál batérie: letecký hliník
Rozmery rozloženej kolobežky: 98 x 20 x 114 cm
Rozmery zloženej kolobežky: 92 x 18 x 36 cm
Šírka nášlapu: 16,5 cm
Dĺžka nášlapu: 44 cm
Výška horného nášlapu: 13 cm
Výška spodného nášlapu: 7,5 cm
Šírka rozložených riadidiel: 50 cm
Výška riadidiel: 84 - 114 cm
Skladací mechanizmus
Brzdové svetlo
Predne / zadné LED svetlo