Elektrická kolobežka Joyor X1 biela

Elektrická kolobežka Joyor X1 je skvelým pomocníkom pre dochádzanie za prácou, na cestu do školy alebo bude zábavným spoločníkom na výlety a dovolenky. Motor s výkonom 350 W poskytne dostatočný výkon, kolobežka bude mať svižnú odozvu a na rovine dosiahne rýchlosť až 35 km/h. Vďaka svojej hmotnosti 13,5 kg a jednoduchému skladaciemu mechanizmu ju hravo prenesiete v rukách, neskôr uskladníte… Čítať viac

599.90 €

Elektrická kolobežka Joyor X1 je skvelým pomocníkom pre dochádzanie za prácou, na cestu do školy alebo bude zábavným spoločníkom na výlety a dovolenky.

Motor s výkonom 350 W poskytne dostatočný výkon, kolobežka bude mať svižnú odozvu a na rovine dosiahne rýchlosť až 35 km/h. Vďaka svojej hmotnosti 13,5 kg a jednoduchému skladaciemu mechanizmu ju hravo prenesiete v rukách, neskôr uskladníte kamkoľvek. Kolobežka využíva najnovšiu technológiu Li-Ion akumulátora bez pamäťového efektu. Dojazd až 30 km na jedno plné nabitie, ktoré trvá 4 - 5 hodín. Okrem týchto vlastností, kolobežka má 3 rýchlostné režimy, predné a zadné svetlá, výškovo nastaviteľné riadidlá, tempomat a kotúčovú brzdu. 10 palcové pneumatiky aj vďaka prednému tlmiču pohlcujú nerovnosti na ceste a nepríjemné vibrácie. Nosnosť 120 kg a celková hmotnosť kolobežky 13,5 kg. Určená pre deti od 10 rokov.


Dostatočný výkon poskytne
350 W motor jazdcovi do hmotnosti 85 kg, vtedy bude kolobežka svižne reagovať a tým pádom si dobre poradí aj s prudším kopcom. Na rovine dosiahne rýchlosť až 35 km/h. Batéria používa najnovšiu technológiu Li-Ion bez pamäťového efektu. Na plnú kapacitu sa tak nabije za 4 - 5 hodín s dojazdom až 30 km. Batéria je elektronicky chránená proti prebitiu a podbitiu. Jednoducho ju nabijete prostredníctvom prenosnej nabíjačkykdekoľvek rýchlo ako mobilný telefón. Stav nabitia akumulátora si od sledujete na multifunkčnom displeji. Pre minimálnu stratu výkonu je motor bez reťaze integrovaný priamo do zadného kolesa. Odpadá tak nepríjemné čistenie a nastavovanie reťaze.


Kolobežka má 3 rýchlostné režimy. Bezpečnú jazdu si tak užijú aj deti od 10 rokov. Plyn ja aktívny až po prvotnom odraze nohy od zeme. O bezpečnosť aj po zotmení sa stará predné a zadné svetlo, navyše zadné funguje aj ako brzdové. Výškovo nastaviteľné riadidlá s aretačnou drážkou poskytnú stabilnú jazdu osobám do výšky 200 cm. Ľahký a pevný rám kolobežky je vyrobený z leteckého hliníka, dimenzovaný na hmotnosť jazdca do 120 kg. Predné nafukovacie 10 palcové pneumatiky s priemerom 25,4 cm pomáhajú tlmiť vibrácie a terénne nerovnosti. Nepríjemné vibrácie navyše pohlcuje aj predný tlmič.

TECHNICKÉ PARAMETRE:


Výkon motora: 350 W
Max. rýchlosť: 35 km / h
Kapacita batérie: 10 Ah / 36 V
Dojazd na 1 nabitie: 30 km
Rýchlosť nabíjania: 4 - 5 h
Max. nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 11,5 kg
Veľkosť pneu: 10" (25,4 cm)
Druh pneu: nafukovacie
Brzda: zadna kotúčová
Max. otáčky motora: 930 / min
Max. krútiaci moment: 15 N.m
Typ motora: Bezkartáčový jednosmerný
Max. stúpanie: 8,5 (15%)
Rychlostné režimy: 15 / 25 / 35 km/h
Typ batérie: Li-lon
Materiál batérie: letecký hliník
Rozmery rozloženej kolobežky: 115 x 54 x 118 cm
Rozmery zloženej kolobežky: 108 x 19 x 38 cm
Šírka nášlapu: 16,5 cm
Dĺžka nášlapu: 20 cm
Šírka rozložených riadidiel: 54 cm
Výška riadidiel: 90 - 115 cm
Skladací mechanizmus
Brzdové svetlo
Predne / zadné LED svetlo