Elektrická kolobežka Segway Ninebot Kickscooter MAX G30

Nový model kolobežky Ninebot by Segway KickScooter MAX G30 je stvorený pre pohodlnú jazdu a dojazdom na veľké vzdialenosti.S elektrickou kolobežkou KickScooter MAX G30 nebudete riešiť nabitú batériu, je vybavená extrémne výkonnou batériou s dojazdom 65 km. Disponuje tiež vstavanou rýchlonabíjačkou s výkonom 3A a k tomu má sekundárny konektor, ku ktorému môžete pripojiť externú nabíjačku s výkonom… Čítať viac

749.90 € 859.90 € nedostupné

Nový model kolobežky Ninebot by Segway KickScooter MAX G30 je stvorený pre pohodlnú jazdu a dojazdom na veľké vzdialenosti.


S elektrickou kolobežkou KickScooter MAX G30 nebudete riešiť nabitú batériu, je vybavená extrémne výkonnou batériou s dojazdom 65 km. Disponuje tiež vstavanou rýchlonabíjačkou s výkonom 3A a k tomu má sekundárny konektor, ku ktorému môžete pripojiť externú nabíjačku s výkonom až 5A. KickScooter MAX G30 ponúka ohromný dojazd, s ktorým si vystačíte prakticky kdekoľvek.

Okrem toho si vďaka bezdušovej pneumatike s priemerom 10 palcov zaistíte príjemný komfort jazdy a vďaka viacvrstvovému plášťu s vrstvou špeciálneho "želé" absolútne minimalizujete nebezpečie defektu. Medzi ďalšie vylepšenia modelu Ninebot MAX G30 jednoznačne patrí výrazné zvýšenie výkonu vďaka úplne novému bezkontaktnému elektromotoru, vďaka ktorému si budete môcť užiť viac slobody a pohodlia. Teraz zdoláte až 20 ° stúpanie bez odrážania.

Vďaka pokročilej rekuperácii navyše nedochádza k plytvaniu energie, ale k jej uchovaniu a prenosu späť do batérie zakaždým, keď brzdíte či idete z kopca. Tento ekologický systém využitia energie je šetrný k životnému prostrediu a predlžuje dojazd kolobežky. Inteligentný systém správy batérií zasa starostlivo sleduje výkon článkov a optimalizuje ich využitie. Postarali sme sa o tie najmenšie detaily, aby sme mohli zaručiť pohodlie a bezpečnosť pri vašom cestovaní.

Rýchlosť 25 km/h - Vysokokapacitná lítiová batéria umožňuje elektrickej kolobežke Ninebot by Segway® KickScooter ES2 vyvinúť maximálnu rýchlosť 25 km/h. Dovezie Vás kamkoľvek.

Dojazd 65 km - Vydajte sa na cestu. Bez námahy az do vzdialenosti 65. Už sa nemusíte starať o výdrž batérie. Objavte, co je okolo Vás v okruhu 65 km.

Perfektná viditeľnosť - Perfektnú viditeľnosť za šera či tmy zaistí predné aj zadné LED svetlo, bočné reflexné svetlá a samozrejmosťou je tiež brzdové svetlo. Na plne farebnom displeji môžete sledovať informácie o aktuálnej jazde či úrovni batérie. Kolobežka Segway poskytuje tiež výber z 3 režimov jazdy, Eco, Drive a Sport, ktoré je vhodné voliť v závislosti od typu jazdy.

10 palcové bezdušové pneumatiky - Užívajte si komfortné tlmenie nárazov vďaka 10 palcovým bezdušovým pneumatikám. Plášť je naviac vybavený vrstvou zabraňujúcej prepichnutie.

Pripojte elektrickú kolobežku Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30 k aplikácii - Veľmi pohodlné ovládanie kolobežky Segway Kickscooter umožňuje aplikácia dostupná pre iOS aj Android, vďaka ktorej môžete kolobežku zaistiť proti krádeži, nastaviť si tempomat a obmedzovač rýchlosti či zistiť diagnostiku jej stavu. Kolobežka ponúka skutočne aj tie najmenšie detaily pre pohodlné a bezpečné cestovanie. K tomu prispeje aj jej veľmi jednoduchý spôsob zloženia. Elektrická kolobežka Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30 prináša jednoducho šikovný a veľmi komfortný spôsob premiestňovania.


ZÁKLADNÉ PARAMETRE:
Elektrická skladacia kolobežka

Ideálna na cestovanie po meste, do práce aj na dlhšie vzdialenosti
Vhodná už pre deti od 14 rokov
S bezkontaktným motorom s vysokým výkonom
Zdolá aj 20% stúpanie bez notnosti odrážania
S ekologickým spôsobom využívania energie
Extrémne výkonná batéria s dojazdom až 65 km
Elektrická kolobežka Segway Kickscooter MAX G30 s maximálnou rýchlosťou 25 km/h
Vstavaná rýchlonabíjačka s výkonom 3 A a možnosťou pripojenia aj externej nabíjačky
Bezdušové 10" pneumatiky dokonale tlmiace nárazy
S duálnym bzrdovým systémom pre spoľahlivé zastavenie na mieste
Perfektná viditeľnosť aj za tmy vďaka integrovaným LED svetlám
Plne farebný displej zobrazujúci aktuálne informácie o jazde
S možnosťou výberu z 3 režimov jazdy
Pripojenie na aplikáciu dostupnú pre iOS aj Android
Farebné vyhotovenie: čierno-sivé


TECHNICKÉ PARAMETRE:

Výkon motora: 350 W
Max. rýchlosť: 25 km / h

Max. stúpanie: 20°
Dojazd na 1 nabitie:
65 km
Kapacita batérie:
6 hodín

Veľkosť pneu
: 10"

Brzda:
predná bubnová a zadná elektrická

Váha:
18 kg
Maximálna nosnosť: 100 kg

Bluetooth:
Áno
Doporučený vek: 14 +

Rozmery - rozložena:
1167 x 472 x 1203 mm
Rozmery - zložena: 1167 x 472 x 534 mm

Plne farebný informačný displej

LED svetlá
Vodeodolnosť IPX5
Integrovaný zvonček

Skladací mechanizmus