Elektrická koobežka Segway Ninebot Kickscooter Air T15

Ninebot KickScooter Air T15E je najkompaktnejšie, najľahší a energeticky najúspornejší elektrická kolobežka, aká kedy bola predstavená na pohyb v prostredí mesta.Celý koncept je stvorený pre mestský životný štýl a dochádzanie na "poslednú míľu". Dojazd 12 km v meste bohato vystačí a je vykúpený extrémna ľahkosťou a skladnosťou. Umožňuje jednoduché prenášanie vo verejnej doprave či uloženie v… Čítať viac

758.90 € 1-5 skladom

Ninebot KickScooter Air T15E je najkompaktnejšie, najľahší a energeticky najúspornejší elektrická kolobežka, aká kedy bola predstavená na pohyb v prostredí mesta.

Celý koncept je stvorený pre mestský životný štýl a dochádzanie na "poslednú míľu". Dojazd 12 km v meste bohato vystačí a je vykúpený extrémna ľahkosťou a skladnosťou. Umožňuje jednoduché prenášanie vo verejnej doprave či uloženie v kufri auta. Vďaka elegantnému futuristickému vzhľadu je Air T15E jedinečná a odlišuje sa od zvyšku elektrokoloběžek na trhu.

ZÁKLADNÉ PARAMETRE:

Hmotnosť: 10,5 kg
Max. rýchlosť: 20 km / h
Výkon: 250 W
Dojazd: 12 km
Kapacita batérie: 167 Wh
Skladací mechanizmus
Štyri režimy jazdy: Chodec (6 km / h), Úspora energie (10 km / h), Štandartný režim (15 km / h), Športový režim ( 20 km / h)
Prepojenie s aplikáciou
LED systém
Odrazové skla