Kolobežka Globber Freestyle Stunt GS 360 Black/Red

Zažite svoje prvé jazdy, skoky a triky s kolobežkou Globber GS 360 Stunt, ktorá má všetky podstatné funkcie, ktoré mladí športovci potrebujú na naučenie sa základov tohto mladého športu.Silné riadidlá v tvare písmena T sú doplnené 83° dolnou trubicou a karbónovou zadnou brzdou FLEXI, ktorá je pevná a má dlhú životnosť. Robustná predná vidlica je vystužená oceľou so závitom a namontovaná na… Čítať viac

98.90 € 6-10 skladom

Zažite svoje prvé jazdy, skoky a triky s kolobežkou Globber GS 360 Stunt, ktorá má všetky podstatné funkcie, ktoré mladí športovci potrebujú na naučenie sa základov tohto mladého športu.

Silné riadidlá v tvare písmena T sú doplnené 83° dolnou trubicou a karbónovou zadnou brzdou FLEXI, ktorá je pevná a má dlhú životnosť. Robustná predná vidlica je vystužená oceľou so závitom a namontovaná na vystuženú náhlavnú súpravu, aby sa zabezpečilo, že všetky komponenty dokážu odolať sile, ktorá na kolobežku pôsobí, keď sa učia nové skvelé triky.

Vysoko kvalitné kolieska velkosti 100 mm a s tvrdosťou 88A PU majú hliníkové jadro a sú namontované na chrómových ložiskách 680ZZ ABEC 7, ktoré zvyšujú pevnosť a predlžujú životnosť kolies. Kolobežka Stunt GS 360 je výborná prvá voľba na zoznámenie sa s týmto športom a učenie sa prvých trikov ktoré Vám ostanú v pamäti po celý život.