Kolobežka Globber Freestyle Stunt GS 720 Black/Teal

Kolobežka GS 720 sa vyznačuje hliníkovou trojvrstvovou spevnenou nášlapnou doskou, vidlicou a obĺžnikovým spojom medzi nimi.T-bar je dizajnovo prehnutý a spevnený oceľou. 7 lúčové kolieska a ich jadro sú liate a vystužené, vo vnútri sa nachádzajú ložiská ABEC 7. Výstužná oceľová predná vidlica je namontovaná na zosilnenej Necco náhlavnej súprave a upevnená v dvojitej hliníkovej svorke. O rýchle a… Čítať viac

124.90 € 6-10 skladom

Kolobežka GS 720 sa vyznačuje hliníkovou trojvrstvovou spevnenou nášlapnou doskou, vidlicou a obĺžnikovým spojom medzi nimi.

T-bar je dizajnovo prehnutý a spevnený oceľou. 7 lúčové kolieska a ich jadro sú liate a vystužené, vo vnútri sa nachádzajú ložiská ABEC 7. Výstužná oceľová predná vidlica je namontovaná na zosilnenej Necco náhlavnej súprave a upevnená v dvojitej hliníkovej svorke.

O rýchle a bezpečné brzdenie sa postará flexi karbónová brzda. Kolobežka sa dodáva aj s dvomi pegmi. Kolobežka GS 720 je výborná voľba pre skúsenejších jazdcov, ale aj pre začiatočníkov ,ktorý sa chcú naučiť svoje  triky na kvalitnej kolobežke, ktorá ich bude sprevádzať prvé roky.