Kolobežka Globber Freestyle Stunt GS 900 Black/Grey

Francúzsky výrobca Globber predstavil na rok 2020 novú radu freestylových kolobežiek. Najvyšší model je kolobežka Stunt GS 900 určená do parku aj na street. Kolobežka GS 900 sa vyznačuje hliníkovou trojvrstvovou spevnenou nášlapnou doskou, vidlicou a obĺžnikovým spojom medzi nimi v uhle 82,4. T-bar je dizajnovo prehnutý a spevnený oceľou. Kolieska sú vysokokvalitné s priemerom 120 mm a tvrdosťou… Čítať viac

145.90 € 1-5 skladom

Francúzsky výrobca Globber predstavil na rok 2020 novú radu freestylových kolobežiek.

Najvyšší model je kolobežka Stunt GS 900 určená do parku aj na street. Kolobežka GS 900 sa vyznačuje hliníkovou trojvrstvovou spevnenou nášlapnou doskou, vidlicou a obĺžnikovým spojom medzi nimi v uhle 82,4. T-bar je dizajnovo prehnutý a spevnený oceľou.

Kolieska sú vysokokvalitné s priemerom 120 mm a tvrdosťou 88A, s hliníkovým jadrom a chrómovými ložiskami ABEC 9. Výstužná oceľová predná vidlica je namontovaná na zosilnenej náhlavnej súprave a upevnená v dvojitej hliníkovej svorke.

O rýchle a bezpečné brzdenie sa postará flexi karbónová brzda. Kolobežka sa dodáva aj s dvomi pegmi. K štýlovému detailu patrí aj laserom vypálené logo na hornej palube. Kolobežka GS 900 je výborná voľba pre skúsenejších jazdcov, ktorý chcú posúvať svoje hranice  a učiť sa nové triky na kvalitnej kolobežke.