Kolobežka Globber ONE NL 230 ULTIMATE Titanium - Ruby Red

Kolobežka z radu ONE NL 230 Ultimate patrí určite medzi najkrajšie a najspolahlivejšie kolobežky na trhu pre dospelých.Čo si všimnete ako prvé je jej krásny elegantný dizajn a celkové prevedenie vyznačujúce sa použitím najmodernejších technológii. Kolesá sú s nábojom ABEC 7 a vysoké až 230 mm, čo zaručí naozaj vysokú rýchlosť a zotrvačnosť kolobežky už po pár odrazoch. Nášlapná paluba je… Čítať viac

177.90 € 6-10 skladom

Kolobežka z radu ONE NL 230 Ultimate patrí určite medzi najkrajšie a najspolahlivejšie kolobežky na trhu pre dospelých.


Čo si všimnete ako prvé je jej krásny elegantný dizajn a celkové prevedenie vyznačujúce sa použitím najmodernejších technológii. Kolesá sú s nábojom ABEC 7 a vysoké až 230 mm, čo zaručí naozaj vysokú rýchlosť a zotrvačnosť kolobežky už po pár odrazoch.

Nášlapná paluba je dizajnovo tenká, pritom ale extra pevná čo zaručuje nosnosť až do 100 kg. Na konci paluby je predĺžená a vystužená nášlapná zadná brzda , v predu je pre lepšiu bezpečnost pridaná aj ručná brzda. K velkým výhodám tejto kolobežky určite patrí jej jednoduchý skladací systém.

Sklopením tiahla sa kolobežka dostane do parkovacieho módu, alebo ju jednoducho celú zložíme. Kolobežka ONE NL 230 patrí jednoznačne medzi najlepších spoločníkov na presuny v meste , alebo vychádzky do prírody.


TECHNICKÉ PARAMETRE:

Rám rúčky:
hliník - skladateľný
Ložiská kolies:
tvrdená oceľ, PU "Bi-injection core" ABEC 7
Stojan:
áno (integrovaný, sklopením tiahla sa kolobežka uloží do parkovaciej polohy)
Nastavenie pozície rúčky:
áno - trojbodové
Max. nosnosť:
100 kg
Veľkosť kolies:
230 mm
Zadná brzda:
áno ( vystužená oceľovým pásom s ergonomickým protišmykovým preforovaním)
Predná brzda:
ručná