Kolobežka Globber Primo Lights Sky Blue

Kolobežka Globber Primo Lights - Kolobežka pre najrýchlejšie deti na ihrisku so svietiacimi kolesamipre deti od 3 do 6 rokov alebo od výšky 95 cmMožno na prvý pohľad pôsobí nevinne, ale nenechajte sa zmiasť. Kolobežka Globber Primo Lights je spojením absolútnej bezpečnosti, ergonomického dizajnu a konštrukčnej precíznosti. Jedinečnosť kolobežky spočíva v jednoduchom špeciálnom mechanizme,… Čítať viac

58.90 € 65.90 € 6-10 skladom

Kolobežka Globber Primo Lights - Kolobežka pre najrýchlejšie deti na ihrisku so svietiacimi kolesami

pre deti od 3 do 6 rokov alebo od výšky 95 cm

Možno na prvý pohľad pôsobí nevinne, ale nenechajte sa zmiasť. Kolobežka Globber Primo Lights je spojením absolútnej bezpečnosti, ergonomického dizajnu a konštrukčnej precíznosti. Jedinečnosť kolobežky spočíva v jednoduchom špeciálnom mechanizme, kde ľahkým naklonením riadiacej tyče a prenesením váhy kolobežka zatáča. Vďaka patentovanému tlačidlu je však možné tento mechanizmus zablokovať a nakláňanie kolies vypnúť. Tým má váš malý začiatočník istotu priamej a nerušenej jazdy, vďaka čomu sa môže plne sústrediť na osvojovanie samotného pohybu na kolobežke. Tlačidlo na uzamknutie pohybu kolies nájdete na prednej strane nášľapnej dosky a jeho použitie je veľmi jednoduché. 

Kolobežka Globber Primo Lights rastie spolu s vašim dieťaťom. Riadiaca tyč kolobežky je nastaviteľná až do troch rôznych výšok. Kolobežka má nosnosť až 50 kg. Trojitá vystužená konštrukcia s kovovou platňou v nášľapnej doske garantuje dlhodobú životnosť a mechanickú odolnosť kolobežky. Ultra nízka nášľapná doska dodáva pri jazde väčšiu stabilitu a pohodlie. Dieťa sa tak rýchlo neunaví a dokáže stráviť na kolobežke viac času.

Špecialitou kolobežky sú svietiace kolesá so špičkovými jazdnými vlastnosťami. Svetlo v kolesách sa aktivuje pohybom, nie je nutné žiadne napájanie, ani batérie. Jadro kolies tvorí vysokoodolný nylon, ktorý sa vyznačuje extrémnou pevnosťou. Kolieska sú osadené gulôčkovými ložiskami ABEC 5 s výnimočne nízkym valivým odporom, čo zabezpečuje prekvapivo tichý a plynulý chod kolobežky. Zastavenie kolobežky je možné pomocou neobvykle dlhej brzdy, ktorá umožňuje pohodlnejšie intuitívne brzdenie a zabezpečuje menšie opotrebenie zadných kolies.

Nastaviteľná výška riadidiel je v rozmedzí 67,5 - 77,5 cm.

Vlastnosti odrážadla

  • - špeciálny mechanizmus riadenia s patentovaným tlačidlom blokovania kolies
  • - riadiaca tyč rozložiteľná od tela kolobežky
  • - trojitá vystužená konštrukcia nášľapnej dosky
  • - nastaviteľná výška riadiacej tyče
  • - ergonomické a oderuvzdorné rukoväte vyrobené z polyuretanu
  • - certifikát nemeckej skúšobne TUV-GS
  • - kolieska osadené gulôčkovými ložiskami ABEC 5
     

Technické parametre

dĺžka kolobežky55,7 cm
šírka riadidiel28 cm
výška riadidiel67,5 - 77,5 cm
dĺžka nášľapu29 cm
šírka nášľapu11 cm
výška nášľapu5,5 cm
nosnosť50 kg
hmotnosť2,33 kg

Kompaktný dizajn kolobežky Globber Primo Lights si získa srdce každého malého jazdca. Nášľapná doska je vybavená špeciálnym vzorkovaním, ktoré pri jazde zabezpečuje vyššiu priľnavosť nôh k povrchu. Jednotlivé časti kolobežky sú farebne zladené a nechávajú tak vyniknúť jej jedinečným tvarom.