Kolobežka Globber Primo Lights Sky Blue

Kolobežka Globber Primo Lights - Kolobežka pre najrýchlejšie deti na ihrisku so svietiacimi kolesamiMožno na prvý pohľad pôsobí nevinne, ale nenechajte sa zmiasť. Kolobežka Globber Primo Lights je spojením absolútnej bezpečnosti, ergonomického dizajnu a konštrukčnej precíznosti. Jedinečnosť kolobežky spočíva v jednoduchom špeciálnom mechanizme, kde ľahkým naklonením riadiacej tyče a prenesením… Čítať viac

58.90 € 65.90 € 6-10 skladom

Kolobežka Globber Primo Lights - Kolobežka pre najrýchlejšie deti na ihrisku so svietiacimi kolesami

Možno na prvý pohľad pôsobí nevinne, ale nenechajte sa zmiasť. Kolobežka Globber Primo Lights je spojením absolútnej bezpečnosti, ergonomického dizajnu a konštrukčnej precíznosti. Jedinečnosť kolobežky spočíva v jednoduchom špeciálnom mechanizme, kde ľahkým naklonením riadiacej tyče a prenesením váhy kolobežka zatáča. Vďaka patentovanému tlačidlu je však možné tento mechanizmus zablokovať a nakláňanie kolies vypnúť. Tým má váš malý začiatočník istotu priamej a nerušenej jazdy, vďaka čomu sa môže plne sústrediť na osvojovanie samotného pohybu na kolobežke. Tlačidlo na uzamknutie pohybu kolies nájdete na prednej strane nášľapnej dosky a jeho použitie je veľmi jednoduché. 

Kolobežka Globber Primo Lights rastie spolu s vašim dieťaťom. Riadiaca tyč kolobežky je nastaviteľná až do troch rôznych výšok. Kolobežka má nosnosť až 50 kg. Trojitá vystužená konštrukcia s kovovou platňou v nášľapnej doske garantuje dlhodobú životnosť a mechanickú odolnosť kolobežky. Ultra nízka nášľapná doska dodáva pri jazde väčšiu stabilitu a pohodlie. Dieťa sa tak rýchlo neunaví a dokáže stráviť na kolobežke viac času.

Špecialitou kolobežky sú svietiace kolesá so špičkovými jazdnými vlastnosťami. Svetlo v kolesách sa aktivuje pohybom, nie je nutné žiadne napájanie, ani batérie. Jadro kolies tvorí vysokoodolný nylon, ktorý sa vyznačuje extrémnou pevnosťou. Kolieska sú osadené gulôčkovými ložiskami ABEC 5 s výnimočne nízkym valivým odporom, čo zabezpečuje prekvapivo tichý a plynulý chod kolobežky. Zastavenie kolobežky je možné pomocou neobvykle dlhej brzdy, ktorá umožňuje pohodlnejšie intuitívne brzdenie a zabezpečuje menšie opotrebenie zadných kolies.


Kompaktný dizajn kolobežky Globber Primo Lights si získa srdce každého malého jazdca. Nášľapná doska je vybavená špeciálnym vzorkovaním, ktoré pri jazde zabezpečuje vyššiu priľnavosť nôh k povrchu. Jednotlivé časti kolobežky sú farebne zladené a nechávajú tak vyniknúť jej jedinečným tvarom.

VLASTNOSTI ODRÁŽADLA:

- špeciálny mechanizmus riadenia s patentovaným tlačidlom blokovania kolies
- riadiaca tyč rozložiteľná od tela kolobežky
- trojitá vystužená konštrukcia nášľapnej dosky
- nastaviteľná výška riadiacej tyče
- ergonomické a oderuvzdorné rukoväte vyrobené z polyuretanu
- certifikát nemeckej skúšobne TUV-GS
- klieska osadené guľôčkovými ložiskami ABEC 5


TECHNICKÉ PARAMETRE:

Dĺžka kolobežky: 55,7 cm
Šírka riadidiel
: 28 cm
Výška riadidiel:
67,5 - 77,5 cm
Dĺžka nášľapu
: 29 cm
Šírka nášľapu: 11 cm
Výška nášľapu: 5,5 cm
Nosnosť: 50 kg
Hmotnosť: 2,33 kg
Nastaviteľná výška riadidiel je v rozmedzi 67,5 - 77,5 cm.