Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30

Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30Dovezie vás kamkoľvek.Elektrická kolobežka Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30 je stvorená na pohodlnú jazdu a dochádzanie na veľké vzdialenosti. Vďaka tomu ju využijete nie len na jazdenie po meste či do práce, ale spoľahlivo vás dovezie na kratší výlet. Kolobežka je vybavená bezkontaktným motorom s výrazným zvýšením výkonu, pomocou… Čítať viac

849.00 € 1-5 skladom

Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30

Dovezie vás kamkoľvek.

Elektrická kolobežka Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30 je stvorená na pohodlnú jazdu a dochádzanie na veľké vzdialenosti. Vďaka tomu ju využijete nie len na jazdenie po meste či do práce, ale spoľahlivo vás dovezie na kratší výlet. Kolobežka je vybavená bezkontaktným motorom s výrazným zvýšením výkonu, pomocou ktorého zdoláte až 20° stúpanie bez nutnosti odrážania. Pokročilá rekuperácia navyše zamedzuje plytvaniu energie, ku ktorej prenosu späť do batérie dochádza vždy, keď brzdíte či idete z kopca. Tento ekologický spôsob využitia energie je šetrný k životnému prostrediu a súčasne predlžuje dojazd.


Elektrická kolobežka s dojazdom až 65 km

Elektrická kolobežka Ninebot by Segway Kickscooter MAX disponuje extrémne výkonnou batériou, ktorá zaistí dojazd až 65 km. Je vybavená tiež vstavanou rýchlonabíjačkou s výkonom 3 A a sekundárnym konektorom, ku ktorému je možné pripojiť aj externú nabíjačku s výkonom až 5 A. Vďaka tomu ponúka kolobežka s maximálnou rýchlosťou 25 km/h skutočne výnimočný dojazd, ktorý vám vystačí aj na dlhšie vzdialenosti a výlety.

Pneumatiky tlmiace nárazy

Dokonale komfortnú jazdu umožnia bezdušové pneumatiky s priemerom 10", ktoré perfektne tlmia nárazy. Vďaka viacvrstvovému plášťu je navyše znamenite minimalizované nebezpečenstvo defektu. O spoľahlivé zastavenie na mieste sa pritom postará duálny brzdový systém, ktorý zaručuje stabilitu aj ľahké riadenie.

Perfektnú viditeľnosť za šera či tmy zaistí predné aj zadné LED svetlo, bočné reflexné svetlá a samozrejmosťou je tiež brzdové svetlo. Na plne farebnom displeji môžete sledovať informácie o aktuálnej jazde či úrovni batérie. Kolobežka Segway poskytuje tiež výber z 3 režimov jazdy, Eco, Drive a Sport, ktoré je vhodné voliť v závislosti od typu jazdy.


Pripojte elektrickú kolobežku Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30 k aplikácii

Veľmi pohodlné ovládanie kolobežky Segway Kickscooter umožňuje aplikácia dostupná pre iOS aj Android, vďaka ktorej môžete kolobežku zaistiť proti krádeži, nastaviť si tempomat a obmedzovač rýchlosti či zistiť diagnostiku jej stavu. Kolobežka ponúka skutočne aj tie najmenšie detaily pre pohodlné a bezpečné cestovanie. K tomu prispeje aj jej veľmi jednoduchý spôsob zloženia. Elektrická kolobežka Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30 prináša jednoducho šikovný a veľmi komfortný spôsob premiestňovania.
Technické parametre:Kapacita batérie:                  15,3Ah

Typ batérie:                           Lítiová

Max. rýchlosť:                       25km/h

Max. dojazd:                          65km

Výkon:                                    350W

Hmotnosť:                             18kg

Max. nosnosť:                       100kg

Farba:                                     čierna, sivá

Podobné produkty

City Boss RX5 Biela 619.00 €
City Boss RX5 Čierna 619.00 €
City Boss V4L Biela 649.00 €
City Boss V4L Čierna 649.00 €