Odrážadlo Globber EVO 4v1 PLUS LIGHTS, Neon Pink

Kolobežka Globber EVO 4v1 Plus - Jedna kolobežka, ale toľko možností! Kolobežka Globber EVO 4v1 Plus doslova rastie s vekom a pohybovými potrebami vášho dieťaťa. Investíciou do tejto kolobežky získate “parťáka” na dlhé obdobie.Môžete ju používať niekoľkými spôsobmi:- Odrážadlo so sedadlom a s riadiacou tyčou na ťahanie/tlačenie - pre deti od 12 mesiacov do 3 rokov, s možnosťou nastaviť… Čítať viac

85.90 € 99.90 € 1-5 skladom

Kolobežka Globber EVO 4v1 Plus - Jedna kolobežka,

ale toľko možností!

Kolobežka Globber EVO 4v1 Plus doslova rastie s vekom a pohybovými potrebami vášho dieťaťa. Investíciou do tejto kolobežky získate “parťáka” na dlhé obdobie.

Môžete ju používať niekoľkými spôsobmi:

- Odrážadlo so sedadlom a s riadiacou tyčou na ťahanie/tlačenie - pre deti od 12 mesiacov do 3 rokov, s možnosťou nastaviť výšku riadidiel pre pohodlnejšiu ovládateľnosť.
-
Odrážadlo so sedadlom bez riadiacej tyče - je určené pre deti od 15 mesiacov do 3 rokov, ktoré sú už väčšie a chcú objavovaŤ svet bez kontrolnej ruky svojich rodičov.
- Klasická kolobežka bez sedadla - je určená pre deti od 3 rokov, ktoré sú už zvyknuté samostatne sa pohybovať na kolobežke a dokážu ju bezpečne ovládať.
- Kolobežka pre väčšie deti od 4 rokov - možnosť nastaviť pozíciu riadidiel do požadovanej výškyKolobežka je spojením absolútnej bezpečnosti, premysleného dizajnu a konštrukčnej precíznosti. Jedinečnosť kolobežky Globber EVO 4v1 Plus spočíva v špeciálnom jednoduchom mechanizme, kde ľahkým naklonením riadiacej tyče kolobežka zatáča.


Vďaka patentovanému tlačidlu je však možné tento mechanizmus zablokovať a nakláňanie kolies vypnúť. Tým má váš malý začiatočník istotu priamej a nerušenej jazdy, vďaka čomu sa môže plne sústrediť na osvojovanie samotného pohybu na kolobežke. Tlačidlo na uzamknutie pohybu kolies nájdete na prednej strane nášľapnej dosky a jeho použitie je veľmi jednoduché.


Riadiaca tyč kolobežky je nastaviteľná až do troch rôznych výšok. Nosnosť sedadla je 20 kg, pričom nosnosť samotnej kolobežky je do 50 kg. Trojitá vystužená konštrukcia s kovovou platňou v nášľapnej doske garantuje dlhodobú životnosť a mechanickú odolnosť kolobežky. Ultra nízka nášľapná doska dodáva pri jazde väčšiu stabilitu a pohodlie. Dieťa sa tak rýchlo neunaví a dokáže stráviť na kolobežke viac času.


Silnou stránkou kolobežky Globber EVO 4v1 Plus sú kolesá so špičkovými jazdnými vlastnosťami. Jadro kolies tvorí vysokoodolný nylon, ktorý sa vyznačuje extrémnou pevnosťou. Kolieska sú osadené gulôčkovými ložiskami ABEC 5 s výnimočne nízkym valivým odporom, čo zabezpečuje prekvapivo tichý a plynulý chod kolobežky. Zastavenie kolobežky je možné pomocou neobvykle dlhej brzdy, ktorá umožňuje pohodlnejšie intuitívne brzdenie a zabezpečuje menšie opotrebenie zadných kolies.


Oblý a premyslený dizajn tejto univerzálnej kolobežky sa prispôsobí každému veku dieťaťa. Nášľapná doska je doplnená špeciálnym protišmykovým povrchom, aby mala nôžka malého jazdca väčšiu stabilitu. Ružová sa objavuje aj na priehľadných kolieskach, čo jej dodáva kompaktný dizajnový vzhľad.VLASTNOSTI KOLOBEŽKY:

- špeciálny mechanizmus riadenia s patentovaným tlačidlom blokovania kolies
- kolobežka a odrážadlo v jednom
- riadiaca tyč rozložiteľná od tela kolobežky
- trojitá vystužená konštrukcia nášľapnej dosky
- nastaviteľná výška sedadla a riadiacej tyče
- ergonomické a oteruvzdorné rukoväte vyrobené z polyuretánu
- certifikát nemeckej skúšobne TUV-GS
- kolieska osadené gulôčkovými ložiskami ABEC 5


TECHNICKÉ PARAMETRE:


Dĺžka kolobežky: 57 cm
Šírka riadidiel: 28 cm
Výška riadidiel: 67,5 - 77,5 cm
Výška sedla: 23 - 30 cm
Dĺžka nášľapu: 29 cm
Šírka nášľapu: 11 cm
Výška nášľapu: 5,5 cm
Nosnosť kolobežky:50 kg
Nosnosť sedadla: 20 kg
Hmotnosť: 2,35 - 3,12 kg
Nastaviteľná výška riadidiel je v rozmedzí: 67,5 - 77,5 cm
Nastaviteľná výška sedadla je v rozmedzí: 23 - 30 cm