Odrážadlo Globber EVO Comfort PLAY, Lime Green

Unikátna 5 kombinácia pre detičky od jedného roka. Globber EVO Comfort Play je úžasna trojkolka, kolobežka, odrážadlo a posúvadielko v jednom!Unikátna 5 kombinácia pre detičky od jedného roka. Globber EVO Comfort Play je úžasná trojkolka, kolobežka, odrážadlo a posúvadielko. Evo je vyrobené z vysokokvalitných a trvácnych materiálov. Kolesá sú z odolného polyuretánu s 5 ložiskovým nábojom. Vďaka… Čítať viac

106.90 € 6-10 skladom

Unikátna 5 kombinácia pre detičky od jedného roka. Globber EVO Comfort Play je úžasna trojkolka, kolobežka, odrážadlo a posúvadielko v jednom!


Unikátna 5 kombinácia pre detičky od jedného roka. Globber EVO Comfort Play je úžasná trojkolka, kolobežka, odrážadlo a posúvadielko. Evo je vyrobené z vysokokvalitných a trvácnych materiálov. Kolesá sú z odolného polyuretánu s 5 ložiskovým nábojom. Vďaka tomu sú kolobežky mimoriadne tiché a majú výbornú zotrvačnosť.

V prvej fáze EVO Comfort Play používate ako posúvadielko. Dieťa má nožičky na nášľapoch a začína od nízkeho veku vnímať prácu s váhou, ťažiskom, náklonom. V ďalšej fáze nášľapy demontujete a dieťatko si už začína nožičkami pomáhať k pohybu.

Neskôr stačí demontovať pomocné rameno a dieťa má super odrážadlo, ktoré je stabilné, má dobrú zotrvačnosť.

Poslednou fázou je výborná kolobežka ( trojkolka) s ktorou sa môže naháňať s rovesníkmi.

Verzia Comfort PLAY má v prednej časti umiestnené zariadenie, ktoré svetielkuje a po stlačení vydáva zvuky. Zariadenie sa nabíja cez USB port.

Použitie EVO Comfort Play je od 1 do 9 rokov.


TECHNICKÉ PARAMETRE:

Rám rúčky: hliník
Ložiska kolies: tvrdá oceľ
Priemer kolesa: 121 mm
Svietiace kolieska: nie
Nastavenie pozície rúčky: áno, 4 stupne
Vhodné: od 1 roka
Max. nosnosť: 50 kg (odrážadlo do 20 kg)
Ložiská: ABEC 5
Hmotnosť: 3,89 kg - 2,5 kg
Demontovateľné nášľapy: áno
Aretácia točenia: áno
Zadná brzda: áno (vystužená oceľovým pásom)
Záruka: 2 roky