Odrážadlo Little Dutch kovové Pink

Kovové odrážadlo Little Dutch  je to najlepšou alternatívou pre deti od 3 rokov, aby sa naučili výborne držať rovnováhu. Potom už bude jazda na veľkom bicykli s pedálmi jedna radosť. Kovové odrážadlo imituje prvky riadenia, čo je pre deti veľmi atraktívna záležitosť. Má pevnú, kovovú konštrukciu, pohodlné mäkké sedadlo a ergonomické protišmykové rukoväte. Váži 5.2 kg a nájdete na ňom… Čítať viac

93.90 €


Kovové odrážadlo Little Dutch  je to najlepšou alternatívou pre deti od 3 rokov, aby sa naučili výborne držať rovnováhu. Potom už bude jazda na veľkom bicykli s pedálmi jedna radosť. Kovové odrážadlo imituje prvky riadenia, čo je pre deti veľmi atraktívna záležitosť. Má pevnú, kovovú konštrukciu, pohodlné mäkké sedadlo a ergonomické protišmykové rukoväte. Váži 5.2 kg a nájdete na ňom tiež parádny zvonček. Veľkosť kolies je 12 inch, sedadlo sa dá nastavovať podľa výšky dieťaťa. No kto by mu odolal? Ešte zohnať prútený košík, kam si deti uložia bábiky a jazda sa môže začať. 

Značka Little Dutch prináša na trh jedinečné produkty, ktoré skrášlia každú detskú izbičku. Krásny dizajn a prírodné materiály v pastelových farbách pomáhajú vytvoriť to najkrajšie miesto pre všetky detičky, kde sa budú cítiť príjemne a bezpečne zároveň.