Odrážadlo Little Dutch Scooter drevené Blue

Drevené odrážadlo v podobe štýlového scootru očarí všetkých malých chlapcov aj dievčatá. Je vyrobené z kvalitného dreveného materiálu v krásnej modrej farbe. Slúži ako výborná príprava na prvú jazdu na bicykli. Scooter tiež rastie s dieťaťom – sedadlo je možné nastaviť do troch výšok: 32 cm, 34 cm a 36 cm. Núti dieťatko udržiavať rovnováhu a preto je výborným pomocníkom pri prvých krokoch… Čítať viac

79.90 € 1-5 skladom

Drevené odrážadlo v podobe štýlového scootru očarí všetkých malých chlapcov aj dievčatá. Je vyrobené z kvalitného dreveného materiálu v krásnej modrej farbe. Slúži ako výborná príprava na prvú jazdu na bicykli. Scooter tiež rastie s dieťaťom – sedadlo je možné nastaviť do troch výšok: 32 cm, 34 cm a 36 cm. Núti dieťatko udržiavať rovnováhu a preto je výborným pomocníkom pri prvých krokoch Vášho dieťaťa. Dodáva mu potrebnú oporu a istotu. Tento dizajnový scooter sa zároveň stane ozdobou každej detskej izbičky. 

Značka Little Dutch prináša na trh jedinečné produkty, ktoré skrášlia každú detskú izbičku. Krásny dizajn a prírodné materiály v pastelových farbách pomáhajú vytvoriť to najkrajšie miesto pre všetky detičky, kde sa budú cítiť príjemne a bezpečne zároveň.