Odrážadlo Puky LR 1 L Silver

  • Kód: 166704
  • Značka: PUKY

Odrážadlo PUKY umožňuje dieťaťu učiť sa a rozvíjať vlastnosti, ktoré neskôr využije pri riadení bicykla.Dieťa potom z odrážadla plynule presadne na bicykel a nemusíte kupovať kolesá s postrannými kolieskami.Oteckovia iste ocenia, že nemusia za dieťaťom behať a regulovať rovnováhu pri prvých metroch jazdy bez postranných koliesok.Hlboké vykrojenie konštrukcie medzi riadidlami a sedadlom: Tento… Čítať viac

79.90 € nedostupné

Odrážadlo PUKY umožňuje dieťaťu učiť sa a rozvíjať vlastnosti, ktoré neskôr využije pri riadení bicykla.

Dieťa potom z odrážadla plynule presadne na bicykel a nemusíte kupovať kolesá s postrannými kolieskami.Oteckovia iste ocenia, že nemusia za dieťaťom behať a regulovať rovnováhu pri prvých metroch jazdy bez postranných koliesok.

Hlboké vykrojenie konštrukcie medzi riadidlami a sedadlom: Tento najdôležitejší prvok výrobkov PUKY zdokonaľuje a rozširuje konečnú výučbu držanie rovnováhy tým, že dieťaťu umožňuje jazdu niekoľkými spôsobmi na rozdiel od výrobkov, ktoré majú medzi sedadlom a riadidlami rúrku alebo inú prekážku.

Dieťa môže ísť oboma nohami rozkročmo, jednu nohu má položenú na podeste a druhou sa odráža, pri vyššej rýchlosti môže položiť obe nohy na podestu a potom už vlastne ide ako na bicykli. Vždy však toto vykrojenie umožňuje bezpečný nástup a výstup, a to i v prípade kolíznych situácií.

Široké ukončenia riadidiel: Deťom neskĺzavajú ručičky z riadidiel a majú tak väčší pocit bezpečnosti, v interiéri tieto riadidlá nepoškodzujú ostatné predmety. Výškové nastavenie riadidiel a sedadla: Umožňuje presné prispôsobenie týchto prvkov odrážadla tak, ako to vyžaduje telo dieťaťa.ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

- Superľahká konštrukcia
- Hlboko vykrojený nástup pre bezpečné nasadenie a vysadenie
- Kvalitné vzduchom plnené kolieska (12")
- Výškovo nastaviteľné riadidlá aj sedadlo
- Kolesá aj riadidlá odrážadla opatrené guľôčkovými ložiskami
- Riadidlá so širokými bezpečnostnými koncovkami
- Polstrovanie riadidiel
- Ergonomicky tvarované gélové sedadlo
- Kvalitný práškový lak silne odolný proti oderu
- Všetky plastové doplnky vyrobené z kvalitných materiálov
- Vysoko kvalitné kolieska
- Stojan


TECHNICKÉ PARAMETRE:

Dĺžka: 87 cm
Výška: 46,5 cm
Výška rozkroku: 35 cm
Váha: 5 kg
Nosnosť: 25 kg
Výškovo nastaviteľné riadidlá: 46,5 - 55,5 cm
Výškovo nastaviteľné sedadlo:
34 - 48 cm
Rozmer balenia: 85x13x50 cm


Atestácie CE, GS, TÜV, pravidelné úspechy a najlepšie známky v nemeckých spotrebiteľských testoch.