Odrážadlo Puky LR 2 Light Antracite

  • Kód: 171321
  • Značka: PUKY

Odrážadlo Puky LR 2 Light Antracite Dielo nemeckej dizajnerskej spoločnosti PUKY!Odrážadlo vychádza z dizajnérskej dielne nemeckej spoločnosti PUKY, ktorá sa špecializuje na vývoj a výrobu detských cyklo-hračiek. Inováciou pri modeli PUKY LR Ride je predovšetkým odpruženie zadného kolesa, ktoré prináša vyššiu bezpečnosť a komfort v priebehu cyklo hrátok. Samozrejmosťou u tohto modelu sú aj… Čítať viac

145.90 € nedostupné

Odrážadlo Puky LR 2 Light Antracite Dielo nemeckej dizajnerskej spoločnosti PUKY!


Odrážadlo vychádza z dizajnérskej dielne nemeckej spoločnosti PUKY, ktorá sa špecializuje na vývoj a výrobu detských cyklo-hračiek. Inováciou pri modeli PUKY LR Ride je predovšetkým odpruženie zadného kolesa, ktoré prináša vyššiu bezpečnosť a komfort v priebehu cyklo hrátok. Samozrejmosťou u tohto modelu sú aj nafukovacie kolesá, ktoré práve v kombinácii s odpružením prináša vytúžený komfort počas jazdy.

LR Ride je odrážadlo určené deťom od veku cca 3 rokov, alebo 90 cm.


Výška sedadla a riadidiel je samozrejme nastaviteľná. Odrážadlo však odporúčame pre deti s minimálnou výškou 90 cm, teda s výškou rozkroku od 39 cm. Táto výška je optimálna pre vhodné odrážanie a nenamáha počas pohybu chrbticu ani kĺby Vášho dieťaťa.

Odrážadlo PUKY umožňuje dieťaťu učiť sa a rozvíjať vlastnosti, ktoré najskôr využije pri riadení bicykla. Dieťa potom z odrážadlá plynule presadne na bicykel bez nutnosti kupovať kolesá s postrannými kolieskami. Oteckovia iste ocenia, že nemusia za dieťaťom behať a regulovať rovnováhu pri prvých metroch jazdy bez postranných koliesok. Rovnováhu má už dieťa zažitú z odrážadla!


VLASTNOSTI KOLOBEŽKY:

- Hlboké vykrojenie konštrukcie medzi riadidlami a sedadlom. Toto je jedným z najdäležitejších prvkov pri produktoch PUKY. Hlboké vykrojenie konštrukcie zdokonaľuje a rozširuje konečnú výučbu držania rovnováhy tým, že dieťaťu umožňuje jazdu niekoľkými spôsobmi na rozdiel od výrobkov, ktoré majú medzi sedadlom a riadidlami priečku alebo inú prekážku. Dieťa môže ísť oboma nohami rozkročmo, jednu nohu má položenú na podeste a druhou sa odráža, pri vyššej rýchlosti mäže položiť obe nohy na podestu a potom už vlastne ide ako na bicykli. Vždy však toto vykrojenie umožňuje bezpečný nástup a výstup, a to aj v prípade kolíznych situácií.

- Široké ukončenie riadidiel. Deťom neskĺzavajú ručičky z riadidiel a majú tak väčší pocit bezpečnosti, v interéri tieto riadidlá nepoškodzujú ostatné predmety.

- Výškové nastavenie riadidiel a sedadla. Umožňuje presné prispôsobenie týchto prvkov odrážadlá tak, ako to vyžaduje telo dieťaťa.


TECHNICKÉ PARAMETRE:

Dĺžka: 90 cm
Výška: 48 cm
Váha: 5,2 kg
Nosnosť:30 kg
Poloha riadidiel v minimálnej dolnej a maxiálnej hornej polohe: 48 - 58 cm
Poloha sedadla v minimálnej dolnej a maxiálnej hornej polohe: 34 - 48 cmATESTÁCIE:
CE, GS, TÜV, pravidelné úspechy a najlepšie známky v nemeckých spotrebiteľských testoch.

- Hliníkový rám
- Hliníková vidlica
- Stúpatko
- Mimoriadne nízka výška sedadla
- Bočný stojan
- Držadlo na sedadle
- Vzduchové pneumatiky
- Polstrovanie riadidiel

- Hmotnosť 3,4 kg
- V-brzda (zadné)
- Vhodné od 3 rokov
- Výška od 90 do 115 cm
- Kompletná výroba v Nemecku