S-Bikes Mestský elektrobicykel C70e

Víťaz mestských zúčtovaníC70e je vyvinutý a vytvorený pre mestské použitie. Energeticky efektívne pneumatiky sú vybavené reflexným okrajom pre lepšiu viditeľnosť v noci. Sériovo je bicykel vybavený LED svetlami, aby ste mohli ľahšie jazdiť aj za tmy. Pre maximálne pohodlie sme bicykel vybavili predným tlmičom 4 cm a odpruženým gélovým sedadlom.Jednoduché ovládanie a použitieC70e na… Čítať viac

1149.00 € 1399.00 € 1-5 skladom

Víťaz mestských zúčtovaní

C70e je vyvinutý a vytvorený pre mestské použitie. Energeticky efektívne pneumatiky sú vybavené reflexným okrajom pre lepšiu viditeľnosť v noci. Sériovo je bicykel vybavený LED svetlami, aby ste mohli ľahšie jazdiť aj za tmy. Pre maximálne pohodlie sme bicykel vybavili predným tlmičom 4 cm a odpruženým gélovým sedadlom.

Mestský elektrobicykel C70e
Mestský elektrobicykel C70e

Jednoduché ovládanie a použitie

C70e na svoju činnosť používa technológiu S-BIKES iQ. Jednoduché používateľské rozhranie je jednoduché na použitie a zároveň účinné. Na jednoduchšiu kontroly energie a maximálny želaný dojazd. Pre mladých a starších. Všetci zbožňujú používateľské rozhranie iQ.

Smart riešenia S-BIKES

Kvalitný hliníkový rám je navrhnutý tak, že nadchne vzhľadom a zároveň výnimočnou úžitkovou hodnotou. Sedadlo je vybavené dodatočným držadlom, ktoré umožňuje ľahšie prekladanie bicykla, keď sa tento nepoužíva. Zásluhou ľahkého rámu a integrovanej batérie je celková hmotnosť bicykla iba 21 kg. V kombinácii s elektromotorom zvládnete v meste každého protivníka.

Mestský elektrobicykel C70e
Mestský elektrobicykel C70e

Najpohodlnejší mestský bicykel

Výbava modelu C70e je navrhnutá tak, aby ste pri jazde s elektrickým bicyklom maximálne využili všetky výhody elektriny a zároveň užívali v jednoduchosti použitia mestského bicykla.

Najlepšie komponenty

C70e v sebe spája všetky doposiaľ známe výhody bicyklov S-BIKES. Vybavený je komponentmi popredných svetových výrobcov, ako sú Shimano, LG, Tektro a BAFANG. Spoločnosť Bafang je popredným výrobcom a firmou vyvíjajúcou motory a komponenty pre e-mobilitu. Spoločnosť je prítomná v Európe, v Číne a v USA. Viac ako 10 rokov už vyvíjajú komponenty pre elektrické bicykle.

Podobné produkty