-14 %

S-Bikes Pánsky trekingový elektrobicykel T55e

Pre srdcom avanturistovElektrické bicykle vstupujú do všetkých segmentov cyklistiky. Teraz Vám prvýkrát predstavujeme pánsky trekingový bicykel značky S-BIKES. Pre všetkých skutočných avanturistov, ktorí sa neboja vzdialených destinácií a želajú si neobmedzený zážitok.Stvorený pre dobrodružstváElektrobicykel T55e je svojím tvarom a výbavou vytvorený na dlhšie trasy. Energeticky… Čítať viac

1369.90 € 1599.90 € 1-5 skladom

Pre srdcom avanturistov

Elektrické bicykle vstupujú do všetkých segmentov cyklistiky. Teraz Vám prvýkrát predstavujeme pánsky trekingový bicykel značky S-BIKES. Pre všetkých skutočných avanturistov, ktorí sa neboja vzdialených destinácií a želajú si neobmedzený zážitok.

Pánsky trekingový elektrobicykel T55e
Pánsky trekingový elektrobicykel T55e

Stvorený pre dobrodružstvá

Elektrobicykel T55e je svojím tvarom a výbavou vytvorený na dlhšie trasy. Energeticky efektívne pneumatiky sú vybavené reflexným pruhom pre lepšiu viditeľnosť v noci. Poloha na bicykli je vhodná pre mužov rôznej veľkosti a pomocou nastaviteľného kormidla ľahko nájdete vhodnú polohu sedenia.

Jednoduché ovládanie a použitie

T55e na svoju činnosť používa technológiu S-BIKES iQ. Jednoduché užívateľské rozhranie je jednoduché na použitie a zároveň účinné. Pre ľahšiu kontrolu energie a maximálny požadovaný dojazd. Pre mladých aj starších. Všetci zbožňujú používateľské rozhranie iQ.

Pánsky trekingový elektrobicykel T55e
Pánsky trekingový elektrobicykel T55e

Dizajn S-BIKES

T55e v sebe spája nezameniteľný dizajn obchodnej značky S-BIKES. Kvalitný hliníkový rám je navrhnutý tak, aby nadchol vzhľadom a zároveň výnimočnou užívateľskou hodnotou. Rám umožňuje výbornú pozíciu sedenia aj pri dlhších dobrodružstvách.

Smart riešenia S-BIKES

T55e pokračuje v tradícii smart riešení v cyklistike. Sedadlo je vybavené dodatočným držadlom, ktoré umožňuje ľahšie prekladanie bicykla, keď sa tento nepoužíva. Zásluhou ľahkého rámu a integrovanej batérie je celková hmotnosť bicykla iba 21 kg.

Pánsky trekingový elektrobicykel T55e
Pánsky trekingový elektrobicykel T55e

Najpohodlnejší trekingový bicykel

Výbava modelu T55e je navrhnutá tak, aby ste pri jazde s elektrickým bicyklom maximálne využili všetky výhody elektriny a zároveň užívali v jednoduchosti použitia treking bicykla. Pre maximálne pohodlie sme bicykel vybavili predným tlmičom s chodom 4 cm a odpruženým gélovým sedadlom.

Najlepšie komponenty

T55e v sebe spája všetky doposiaľ známe výhody bicyklov S-BIKES. Vybavené je komponentmi popredných svetových výrobcov, ako sú Shimano, LG, Tektro a BAFANG. Spoločnosť Bafang je popredným výrobcom a spoločnosťou vyvíjajúcou motory a komponenty pre e-mobilitu. Spoločnosť je prítomná v Európe, Číne a USA. Viac ako 10 rokov už rozvíjajú komponenty pre elektrické bicykle.

Pánsky trekingový elektrobicykel T55e

Podobné produkty